VÝLET DO POHÁDKY 2024 - NOVINKY

 

Vstup do pohádky


Vážení spoluobčané,

v letošním roce jsme si připravili na vstupu do pohádky několik novinek.

1. Přecházíme na online prodej vstupenek. Online vstupenku je možné si zakoupit pomocí QR kódu - dole na stránce nebo na našich stránkách https://vyletdopohadkyhalenkovice.cz. Kdo si nechce z jakýchkoliv důvodů pořídit vstupenku na internetu, může si ji za hotové peníze koupit v prodejně Potraviny Anička. Paní Kašpárková bude prodávat vstupenky za hotové.

2. Prodej vstupenek na místě v den akce (pokladny u vstupu) zůstane letos ještě zachován. Počet vstupenek bude ale omezen a vstupenky budou prodávány za vyšší cenu. Letošní rok je pouze přechodové období a prodej na místě je zachován spíše pro účastníky, kteří nemají informaci o prodeji online vstupenek. Využijte proto možnost pohodlného nákupu online nebo u Aničky.

3. Vstup do pohádky jsme rozdělili do čtyř časových oken. Do každého okna jsme pustili omezené množství vstupenek. Slibujeme si od toho hladší průběh akce a menší čekání účastníků v prostoru startu i na jednotlivých stanovištích trasy. Množství vstupenek v prodeji na místě bude omezen podle kapacity daného časového okna a možná si budete muset počkat před startem, až bude volno pro váš vstup. Využijte proto možnost nákupu online nebo u Aničky.
 
4. Celkový počet vstupenek je omezen a pro akci je nastaveno maximální množství účastníků. Chceme všem, kdo příjde, nabídnout kvalitu před kvantitou.


Vstup a vstupné do POHÁDKY

Prodej online nebo u Aničky
Časové okno Základní vstupenka Dětská vstupenka (1–15 let)
9:00–10:00 200 Kč 100 Kč
10:00–11:00 200 Kč 100 Kč
11:00–12:30 200 Kč 100 Kč
12:30–14:00 150 Kč 75 Kč


Prodej na místě
Pokladna v den akce Základní vstupenka Dětská vstupenka (1-15 let)
220 Kč 120 Kč


Robert Hruban
předseda SRPŠ Halenkovice


 


Ahóóój pohádkáři,

v letošním roce přicházíme s velkou novinkou, a to předprodejem vstupenek přes internet. Vstupenky koupíte jednoduše a pohodlně online. Platit lze kartou nebo převodem a prakticky okamžitě budete mít vstupenky ve svém emailu. Na startu Pohádky se prokážete QR kódem. Cena vstupného v předprodeji je nižší než bude v den akce na místě.

Vstupenky je možné koupit na našich webových stránkách (zde) nebo pomocí následujícího QR kódu.

Při nákupu vstupenek zjistíte, že nabízíme ČTYŘI ČASOVÉ ÚSEKY, kdy se na Pohádku vydáte. Je to letos další novinka. Časová okna pro vstup do pohádky vznikla, abychom co nejvíce omezili fronty při vstupu do Pohádky a nabídli tím vyšší komfort účastníkům akce. Časová okna nám umožňují harmonizovat počty lidí na trase v průběhu celého dne. Poslední časové okno je cenově zvýhodněné!

Sledujte nadále naše kanály, budeme přicházet s dalšími informacemi. Těšíme se na viděnou v pohádce.

Nové webové stránky Pohádky: https://www.vyletdopohadkyhalenkovice.cz/ 

 Facebook Pohádky


 Instagram Pohádky