Nabídka pracovních příležitostí

Nabídka práce

7 / 10 / 2019

Hledáme brigádnici/brigádníka na škubání a čištění drůbeže na statek Halenkovice.

Práce na 2–3 dny v týdnu.
Svoz zajistíme.
Vhodné pro důchodce.

Bližší informace: Alena Pavelka / 777 313 604

POZICE: ÚKLID

Pracoviště:  FINANČNÍ ÚŘAD OTROKOVICE, J.JABŮRKOVÉ 1427

 Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, úklid sociálního zařízení, otření prachu.

Počet míst: 1
Směnnost: ranní úklid v době od 8:00–15:00
Pracovní úvazek: zkrácený 5 hod/den
Mzda: 79,80 Kč/hod.
Nástup ihned
Chráněné pracovní místo pro OZP.
Požadujeme:  spolehlivost, flexibilita
První kontakt POUZE telefonicky, nechodit na pracoviště.

Kontakt: 800 99 77 88, 723 612 506, prace@forcorp.cz

1/1/2019

1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace, Komenského 268, 763 61 Napajedla
přijme uklízečku na zkrácený pracovní poměr. Nástup ihned.
Informace na telefonu 734 575 001.

26/9/2019

Firma Lukrom plus s r.o.

přijme do provozu živočišné výroby v Halenkovicích na farmu Bábolná zaměstnance na HPP v jednosměnném provozu na pozici:

  • ošetřovatel prasat (denní směna)
  • ošetřovatel prasat, porodník (noční směna)

Info: tel. 606 747 144
e-mail: hana.zemanova@lukrom.cz

29/8/2019

Hledáme do Otrokovic Elektrotechniky – nadšence, kteří si doma pohrají s pájkou, opraví rádio, sestaví aparaturu a vyznají se v elektroschématech…
Náplň práce: oprava různých elektro zařízení – starší typy robotů, ovladače, monitory, řídicí systémy…
Pracujeme na 1 směnu
Mzda záleží na zkušenostech, kvalitní zaměstnance umíme dobře odměnit.
Více informací Vám podá:

Michal Červinka
Mobil:   +420 607007024
Email: michal.cervinka@adecco.com

4/7/2019

POZICE: SEČENÍ TRÁVY + VENKOVNÍ ÚKLID

Pracoviště: FATRA NAPAJEDLA, TŘ.TOMÁŠE BATI 1541

Informace o pracovním místě:
sečení trávy a úklid venkovních prostor
Počet míst: 2
Směnnost: ranní práce + úklid od 6:00
Pracovní úvazek: zkrácený  5 - 7 hod/den
Mzda: 88,10 Kč/hod.
Požadujeme:  spolehlivost.
Kontakt:723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz

POZICE: ÚKLID VNITŘNÍCH PROSTOR

Pracoviště: FATRA NAPAJEDLA, TŘ.TOMÁŠE BATI 1541

Směnnost:  ranní úklid od 6:00 – 11:40
Pracovní úvazek: zkrácený  5hod./den
Chráněné místo pro OZP

4/7/2019
Firma NVB LINE s.r.o. z Kvasic u Kroměříže hledá brigádníky na úklidové práce spojené se stěhováním, které bude probíhat do 15. 7. 2019. Odměna 110 Kč na hodinu. Práce je vhodná pro studenty i maminky na mateřské dovolené. V případě zájmu volejte na telefon 725 744 043 anebo se dostavte pro bližší informace osobně.

30/5/2019

Strážný

13/5/2019

Operátor výroby, až 33.800 Kč/měsíc, benefity:
Do významné společnosti v Otrokovicích, která patří k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu, hledáme šikovné pracovníky na různé pozice ve výrobě pneumatik. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (fyzická náročnost). Nástup možný dle dohody,
Náplň práce (souhrn pro všechny pozice):
  • Obsluha strojů při přípravě a míchání gumárenských směsí
  • Řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů
  • Kompletování polotovarů na konfekčním stroji
  • Lisování pneumatik
  • Kontrola kvality a dokončení pneumatiky
Nabízíme:
  • nadstandardní mzdu 29.000 – 33.800 Kč/měsíc (dle provozu a dosaženého vzdělání)
  • 13. a 14. plat k výše uvedené mzdě navíc
  • zaměstnání na HPP přímo v kmenovém stavu zaměstnanců společnosti, nikoli přes agenturu
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné podnikové stravování (dotace až 70 % z plné ceny)
  • penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření 1200 Kč/měsíc
  • pracovní volno za senioritu (dny dovolené navíc po více jak 5, 10 a 20 letech ve firmě)
  • příspěvky na volnočasové aktivity – flexi pass 1.000 Kč
  • slevy na pneumatiky až 60 %
  • bezúročné půjčky
  • příspěvky na dětskou rekreaci
  • odměny za pracovní a životní výročí
  • možnost si vybrat provoz, na kterém chcete pracovat (např. dojíždět se známými, apod.)
  • exkurzi v podniku před nástupem
Požadujeme:
  • alespoň výuční list
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu práce ve směnném provozu
Místo pracoviště: OTROKOVICE

Kontakt: tel.: 603 862 503 email: eva.brezinova@indexnoslus.cz

1/3/2019

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE  DO NAŠICH FIREMNÍCH RESTAURACÍ.
Aktuálně v našem týmu v Otrokovicích obsazujeme pozice KUCHAŘE/KY, POMOCNÉHO KUCHAŘE/KY, KUCHAŘE/KY STUDENÉ KUCHYNĚ, PRÁCOVNÍKA PRO VÝDEJ JÍDEL, POMOCNÉ SÍLY a další.
Pokud vám vyhovuje práce na směny, pojďte vařit k nám! Po pár dnech práce nastupuje i pár dní zaslouženého volna!
TĚŠÍME SE NA VÁS!

V případě zájmu prosím volejte
na 720 951 014. Více informací
na kariéra.aramark.cz a jenprace.cz
  • Práce na HPP
  • Možnost částečného úvazku
  • Výplata vždy včas na účtu
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Firemní tel. tarify i pro rodinné příslušníky
  • Dotace na stravování
  • Pravidelné školení a kurzy
  • Fitness karta Multisport
  • Odměna za doporučení nového člena týmu 10.000 Kč

23/1/2019

Hledáme doručovatele reklamního tisku v Halenkovicích. Jedná se o roznos letáků Albert Hypermarket, Proton elektro, Euronics, Okay, Okna Macek atd. Jde o dlouhodobou brigádu s pravidelným, jistým přivýdělkem.
Kontakt:
nabor@mediaservis.cz
Tel.: 731 138 211

18/1/2019

KOVONA Huštěnovice
Nabízíme volná pracovní místa v ryze české výrobní společnosti KOVONA HUŠTĚNOVICE – hledáme seřizovače válcovacích linek do 3směnného provozu,
hrubá mzda 25.000 Kč, 25 dnů dovolené, stravenky, solidní pracovní zázemí a další zajímavé benefity.
Pro podrobné informace neváhejte a volejte na tel. 774 440 140

14/1/2019

Fagus a.s
HLEDÁME ŘIDIČE VZV, DĚLNÍKY DO VÝROBY PRO PROVOZ HALENKOVICE.
Nabízíme: stabilní zázemí silné firmy zajímavé platové ohodnocení, pracovní doba po-pá (jednosměnný provoz)  zaměstnanecké výhody.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Kontakt: 605 264 730 Jan Pšeja

Dokumenty ke stažení