Nabídka pracovních příležitostí

Inzerce:

Nabídka práce

23/1/2019

Hledáme doručovatele reklamního tisku v Halenkovicích. Jedná se o roznos letáků Albert Hypermarket, Proton elektro, Euronics, Okay, Okna Macek atd. Jde o dlouhodobou brigádu s pravidelným, jistým přivýdělkem.

Kontakt:
nabor@mediaservis.cz
Tel.: 731 138 211

18/1/2019

KOVONA Huštěnovice

Nabízíme volná pracovní místa v ryze české výrobní společnosti KOVONA HUŠTĚNOVICE – hledáme seřizovače válcovacích linek do 3směnného provozu,
hrubá mzda 25.000 Kč, 25 dnů dovolené, stravenky, solidní pracovní zázemí a další zajímavé benefity.

Pro podrobné informace neváhejte a volejte na tel. 774 440 140

14/1/2019

Fagus a.s

HLEDÁME ŘIDIČE VZV, DĚLNÍKY DO VÝROBY PRO PROVOZ HALENKOVICE.

Nabízíme: stabilní zázemí silné firmy zajímavé platové ohodnocení, pracovní doba po-pá (jednosměnný provoz)  zaměstnanecké výhody.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Kontakt: 605 264 730 Jan Pšeja

12/11/2018

Společnost Adecco nabízí práci na hlavní pracovní poměr ve výrobě v Otrokovicích. Pro bližší informace volejte na telefonní číslo 724 611 625.

5/11/2018

GIENGER VELKOOBCHOD TZB

HLEDÁME ŘIDIČE, SKLADNÍKY A SKLADNICE PRO LC NAPAJEDLA.

Nabízíme: stabilní zázemí silné firmy zajímavé platové ohodnocení 25 dnů dovolené, pracovní doba po-pá (dvousměnný provoz) firemní benefity a zaměstnanecké výhody.

Kontakt: 739 522 912 Podívete se na naše náborová videa a budete vědět, že u nás chcete pracovat: www.gienger.cz/predstaveni-spolecnosti/naborova-videa

14/08/2018

Firma se sídlem v areálu SLAVIA Napajedla přijme obsluhu stroj. zařízení/pracovníka do skladu.

Požadujeme: spolehlivost, odpovědnost, technické myšlení, manuální zručnost, praxi na VZV.

Nabízíme: menší kolektiv, stabilní příjem, prac. doba po-pá na 1 směnu, stravenky, odměny, propl. přesčasů, plat cca. 25 000 Kč.

Kontakt: stato@statostrechy.cz

27/04/2018

Firma Mipexa sídlící v Traplicích přijme do svých řad nového zaměstnance/zaměstnankyni na pozici: OPERÁTOR/OPERÁTORKA CNC STROJŮ

Uchazeče/uchazečky bez předchozí praxe zaučíme.
Mzda po zapracování 120 Kč/hod, 13. plat v plné výši, příspěvek na stravu, smlouva na dobu neurčitou.

V případě zájmu se prosím obraťte na tel.: 774 140 050, e-mail: a.sterbova@mipexa.cz nebo osobně v sídle firmy.

13/04/2018

Mitas, člen skupiny Trelleborg, je jedním z předních evropských producentů pneumatik pro zemědělskou mechanizaci, průmyslové a stavební stroje, motocykly, jízdní kola a další specializované segmenty. Mitas vyrábí a distribuuje pneumatiky pod značkami Trelleborg, Mitas a Cultor.

Pro doplnění našeho týmu hledáme následující pozici:

GUMAŘ- OPERÁTOR VÝROBY

Náplň práce: obsluha strojů přípravy polotovarů /  obsluha konfekčních strojů na kompletaci surových plášťů / obsluha lisů, dokončení pneumatiky / 4-směnný provoz

Požadujeme:  dobrý zdravotní stav / manuální zručnost / fyzickou zdatnost / řidičský průkaz VZV výhodou

Nabízíme: 5.000 Kč nástupní bonus (50 % po 3 měsících; 50 % po 6 měsících) / zázemí stabilní výrobní firmy / nástupní mzda: 20.500 Kč - 23.500 Kč dle pracovní pozice / po zapracování: 22.500 Kč - 26.500 Kč dle pracovní pozice / 13. a 14. mzda ve výši 95 % průměrné mzdy
 / příspěvky na stravování / Flexi Pass 1500 Kč / týden dovolené nad rámec ZP / penzijní připojištění / odměny za pracovní a životní výročí.

Tř. Tomáše Bati 1740, Otrokovice (vedle Štěrkoviště) tel.: +420 267 112 759; +420 605 227 327, e-mail:personalni.otrokovice@mitas-tyres.com

Dokumenty ke stažení