Hlášení místního rozhlasu


Hlášení místního rozhlasu 30. 5. 2023

 • MUDr. Káňa oznamuje, že v Halenkovicích ordinuje v pondělí 5. června. Další (následující) ordinační den v obci je 19. června.
 • Dětský lékař MUDr. Okénka oznamuje, že dětská poradna v Halenkovicích bude v úterý 20.06.2023.
 • Výběr stravného v hotovosti bude probíhat v po 29.5. a v út 30.5.2023 od 7.00 do 15.00 hod.
 • Firma Ekomax.cz nabízí pelety a brikety. Zboží je skladem a dovoz je zdarma již od jedné palety. Bližší informace najdete na informační tabuli OÚ, na stránkách Ekomax.cz anebo na telefonním čísle 732 710 099.
 • Pojízdná prodejna Moravos bude ve středu 31. května prodávat v Halenkovicích koření, krmivo pro zvířata, hnojiva, drogerii, krémy, masti a konzumní brambory. Prodej proběhne v 10.35 hod. na Dolině, v 10.50 hod. na Dolním Konci a v 11.05 hod. na Pláňavách. Další prodej 10.06.2023.
 • Stomatologie Espero Dental Care přijímá nové pacienty pro zhotovení snímacích zubních náhrad plně hrazených ze zdravotního pojištění a dále registruje bezzubé pacienty pro potřeby oprav stávajících zubních náhrad v ordinacích Otrokovice, Kroměříž a Napajedla. Objednat se můžete na čísle 606 905 106 každé úterý, středa a čtvrtek od 12:30 do 15:00.
 • Kamenictví G.A.L bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce za výhodné ceny. Pro využití akční nabídky – sleva 30 %, si sjednejte čas schůzky s kameníkem na telefonním čísle: 777-888-332. Firma nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování, veškeré opravy a úpravy hrobů.
 • Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v úterý dne 30.5.2023 kontroly a čištění komínů za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování, frézování komínů a dodání krbových kamen i s montáží. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.
 • Nezvládáte platit účty za bydlení, například nájem, energie, vodu? Stát nabízí pomoc v podobě příspěvku na bydlení. Pro více informací přijďte na náš úřad. Zájemcům je možné předat informační letáček nebo je odkázat přímo na help linku Člověka v tísni 770 600 800.
 • Společnost E.GD žádá o odstranění dřevin ohrožujících bezpečný a spolehlivý provoz elektrického distribučního zařízení. Odstranění provádějte průběžně a podle pokynů, které jsou uvedeny na webu obce. Pokud vlastníci či uživatelé nemovitostí neprovedou ořez dřevin způsobem a v termínu, jak je uvedeno, zaměstnanci společnosti vstoupí následně na dotyčné pozemky a nezbytné zásahy provedou na náklady firmy.
 • Vážení spoluobčané, od 1. 1. 2023 na základě změny zákona automaticky získají datovou schránku všichni živnostníci a nepodnikající právnické osoby. Prosíme, pokud patříte do jedné ze jmenované skupiny a dosud datovou schránku nemáte, věnujte této zprávě pozornost. Přístupové údaje obdržíte doporučeným dopisem během měsíce ledna, února nebo března 2023. Datovou schránku si také můžete založit sami již nyní. Více informací naleznete na webových stránkách www.chcidatovku.cz.
 • Jednorázový příspěvek na dítě 5000 Kč vyřídíte přes kontaktní místo CZECH POINT také na našem úřadě. Dostavte se v úřední dny, to je v pondělí a středu. Více informací získáte na našich webových stránkách nebo v kanceláři OÚ.
 • Vážení spoluobčané, spustili jsme pro vás službu Mobilní Rozhlas, díky které s vámi nyní můžeme komunikovat moderně a efektivně. Všichni, kteří se do Mobilního Rozhlasu zaregistrují, od nás budou dostávat důležité informace o dění v obci Halenkovice, a to prostřednictvím SMS, e-mailů nebo zpráv do aplikace v mobilním telefonu. Získáte tak novinky z úřadu přímo do telefonu, upozornění na krizové situace – výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky atd. Dále pozvánky na sportovní a kulturní akce, účast ve veřejných anketách apod. Registrace je zdarma. Sami si můžete nastavit, jaké informace vás zajímají. Vaše údaje budou v bezpečí v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů.