Den blbec! DIVADLO VYPRODÁNO


 Přicházíme s úžasnou událostí pro všechny milovníky divadla! V rámci nového zařazení pravidelných divadelních představení do našeho halenkovického kulturního kalendáře přijede skvělé profesionální Divadlo Pecka. Uskupení neuvěřitelně talentovaných herců přiveze na naši scénu hru „Den Blbec“. A že je o co stát!

      

Pokud si totiž myslíte, že znáte Shakespearův příběh o Romeo a Julii zleva i zprava, tak vás rychle vyvedeme z omylu. Toto divadelní představení slibuje vzrušující detektivní zápletku obohacenou o notnou dávku nadsázky a humoru. Přijďte se pobavit a odpočinout si v jedinečné atmosféře divadla.

Navíc, pokud ještě hledáte dokonalý vánoční dárek, zkuste naše vstupenky. Lístky na toto představení totiž můžete zakoupit ve formě dárkového poukazu a snadno tak uděláte radost svým blízkým. Předprodej vstupenek (stejně jako dárkových poukazů) probíhá v knihovně v obecním úřadě a nebo v potravinách U Aničky. Neotálejte a zajistěte si svá místa v hledišti už dnes!

Kdy a Kde:
Datum: Neděle, 4. února 2024
Čas: Od 17:30
Místo: Sál Kulturního Domu Halenkovice
Cena: 200,-

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost! Těšíme se na Vás a na společné prožití tohoto divadelního klenotu. Buďte s námi 4. února, nebudete litovat!

Předprodej vstupenek probíhá v knihovně, tel: 605 209 974, email: knihovna@halenkovice.cz a také v potravinách U Aničky.