Přátelské fotbalové zápasy s mužstvy příznivců

e-mail hlavní stránka zpět


text: P. Kašpar, RJ
foto: RJ, P. Karbowiak


   Po posledním soutěžním zápase dorostenci, za vydatné podpory fanoušků, uspořádali v neděli 15. 6. 2014 přátelské utání, ve kterém se střetli s týmem sestaveným ze svých příznivců. Dorostenci brali přátelský zápas přesně podle jeho názvu. To ale v žádném případě neznamenalo, že svému soupeři dali něco zadarmo - právě naopak. Snažili se také proto, že v mužstvu fanoušků nastoupili oba jejich trenéři.

A jakže se zápas vlastně odvíjel?
Zhruba v polovině prvního poločasu na mířenou střelu k tyči z okoli vápna brankář fanoušků nedosáhl. Ve druhém poločase, po rychlém brejku, se podařilo Šimonu Přecechtělovi zvýšit vedení už na 2:0. Nicméně po nedorozumění dorostenecké obrany, Ondra Gabrhelík – trenér dorostenců, bez problému snížil náskok svých svěřenců a po dalším nedorozumění Laďa Wozar vyrovnal. Výsledkem 2 : 2 zápas také skončil. Po utkání se obě mužstva dohodla na penaltovém rozstřelu. Při proměňování pokutových kopů se projevilo, že starší pánové sice ztratili na rychlosti, ale fotbalovou techniku v žádném případě nezapomněli. Kluci, členové dorosteneckého týmu by rádi poděkovali za možnost uspořádání tohoto zápasu. Mladému týmu do nové – druhé soutěžní sezony, přejeme hodně štěstí, a zúročení zkušeností, které nabyli v uplynulé sezóně.

Komentáře k zápasům dorostu v sezóně 2013/2014
Tabulka a výsledky - dorost - sezóna 2013/2014
 
Přátelské zápasy Přátelské zápasy Přátelské zápasy Přátelské zápasy Přátelské zápasy
 
Přátelské zápasy Přátelské zápasy Přátelské zápasy Přátelské zápasy Přátelské zápasy
 
Přátelské zápasy Přátelské zápasy Přátelské zápasy Přátelské zápasy Přátelské zápasy
 

   Při příležitosti ukončení fotbalové sezóny 2013/2014 sehrálo také halenkovické A mužstvo přátelský zápas s týmem sestaveným z fanoušků TJ Halenkovice. Přátelský zápas se na halenkovickém hřišti uskutečnil v pátek 20. 6. 2014 od 18:00 hod.
   Zápas se odehrával v překvapivě svižném tempu. Zprvu velký tlak A mužstva postupem času vyprchal a hra se srovnala. Áčko během zápasu vedlo už o tři góly. V tu chvíli se však na hřišti začali více objevovat a hlavně prosazovat halenkovičtí dorostenci, kteří nastoupili za mužstvo příznivců. Důvod byl jasný - tempo zápasu příliš rychle odčerpávalo síly zejména starším hráčům fanouškovského týmu. Rychlými útoky a proměňováním brejkových situací kluci z dorostu obrátili misky vah ve prospěch amatérského mužstva, kterému se díky tomu podařilo vyrovnat. Zápas skončil výsledkem 4 : 4. Stejně jako v zápasu, který se odehrál o týden dřív, došlo na exekuce pokutových kopů.
   Příjemná fotbalová atmosféra na hřišti zůstala i po skončení zápasu a uzavřela fotbalovou sezónu, po které halenkovické fotbalové mužstvo obsadilo 9. příčku tabulky a uchovalo si tak i pro sezónu 2014/2015 příslušnost v soutěži 3. A. třídy.


Komentáře k zápasům A mužstva v sezóně 2013/2014
Tabulka a výsledky - A mužstvo - sezóna 2013/2014

Přátelské zápasy