Centrum denních služeb pro seniory

v Uherském Hradišti

        Centrum denních služeb pro seniory      

Trávíte rádi svůj volný čas ve společnosti svých vrstevníků? Nechcete nebo nemůžete být sami celý den doma? Anebo máte ve své domácnosti rodiče či prarodiče a nevíte, jak skloubit zaměstnání s péčí o ně? Pokud jste si odpověděli, alespoň na jednu otázku ano, tak naše sociální zařízení Centrum denních služeb pro seniory je tu pro Vás.

Centrum denních služeb pro seniory poskytuje ambulantní službu, seniorům od 60 let se sníženou soběstačností z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního znevýhodnění, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby a kteří mají zájem se zapojovat do nabízených aktivit, které centrum nabízí. Ke každému uživateli služby přistupujeme důstojně a individuálně. Zajišťujeme mu poradenství, spolupráci s rodinou, motivujeme ho a snažíme se co nejvíce uživatele zapojovat do dění v zařízení.

Služby, které centrum nabízí jsou placené a odvíjí se od poskytovaných úkonů, které si uživatel centra volí dle své potřeby.

Centrum denních služeb pro seniory, kde uživatelé mohou trávit svůj volný čas OD PONDĚLÍ DO PÁTKU OD 7:00 do 15:30 hod. naleznete v UHERSKÉM HRADIŠTI v části zvané Rybárny, Moravní nábřeží 81. STŘEDISKO JE BEZBARIÉROVÉ. Bližší informace naleznete na internetových stránkách www.uhradiste.charita.cz nebo na emailu cds@uhradiste.charita.cz, či v Centru denních služeb pro seniory v Uherském Hradišti nebo na telefonním čísle 725 520 983.


Pokud Vás naše sociální služba zaujala přijďte se za námi podívat. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.Zpracovala: Mgr. Radka Stuchlíková