Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

02.12.2017

Tradiční setkání v předvánočním čase

Zveme děti a širokou veřejnost na slavnostní rozsvícení vánočního stromu, které se v letos bude konat den před začátkem adventu v sobotu 2. 12. 2017.Můžete se těšit na hudební vystoupení plné koled a lidových písní na pódiu před budovu kulturního domu. Na programu budou pěvecká vystoupení dětí z MŠ a ZŠ Halenkovice, žáků ZUŠ Rudolfa Firkušného z Napajedel a Chlapčiska ze Spytihněvi.

Před příchodem Mikuláše můžete od 14:00 hodin navštívit tradiční vánoční jarmark v prostorách kulturního domu. O vaše gurmánské zážitky se postarají místní spolky ve stáncích s občerstvením. V nabídce bude čaj, svařené víno, punč, medovina, škvarková pomazánka, šneci, klobásky, guláš.

V rámci doprovodného programu bude možné od 14:00 do 16:00 hodin zhlédnout výstavu betlémů v kostele sv. Josefa. V Klubu seniorů se můžete od 14:00 do 18:00 hodin zúčastnit ochutnávky vánoček a bábovek. Všechny pekařky, pekaře a pekařčata tak vítáme a těšíme se na sladké „exponáty“, které provoní předvánoční čas.
V rámci akce je možnost navštívit výstavu Josefa Poláška – Krajina a lidé mého srdce, která se nachází ve 2. patře budovy kulturního domu.

Plakát – Slavnostní rozsvícení vánočního stromu (PDF)
Plakát – výstava vánoček a bábovek (PDF)
Plakát – výstava betlémů (PDF)