Tanečnice z Halenkovic dosáhly úspěchu v pražské Lucerně

e-mail hlavní stránka zpět


text, foto: K. Martincová

   Dne 23. -25. 5. 2014 se děti z taneční školy Rytmus Zlín zúčastnily Mezinárodní taneční soutěže v pražské Lucerně "MIA FESTIVAL – DĚTI FITNESS ANEBO SPORTEM PROTI DROGÁM".

   Do finále v pražské Lucerně, se děti probojovaly ze semifinálového postupového kola v Otrokovicích a to se všemi pěti soutěžními choreografiemi, které jim připravila jejich trenérka a choreografka Kateřina Martincová z Halenkovic.
   Na tomto finále změřilo své síly přes 4 tisíce tanečníků. Naše rytmusové děti v Praze vybojovaly za bouřlivých ovací zaplněné Lucerny 1. místo a dokonce i 2. místo ve stejné skupinové kategorii TALENT (ZUMBA). Za toto umístění si z Prahy přivezly 2 velké poháry a křišťálové medaile.
   V kategorii Street Dance skupin obsadily naše tanečnice a tanečník krásné 7. a 9. místo. V kategorii „O pohár-dua“ se v mezinárodní konkurenci různých stylů umístily dvojčata Sára a Linda Martincovy z Halenkovic na krásném 5. místě s choreografií Zumba TWINS.

   Součástí tanečního klání byl také průvod účastníků festivalu po Václavském náměstí. Všem našim úspěšným finalistům k vítězství gratulujeme a přejeme jim další úspěchy!

Podrobné informace o taneční škole Rytmus Zlín máte k dispozici ...zde.

Rytmus Zlín

Rytmus Zlín

Rytmus Zlín