Fotbalový turnaj "Nadějí" v Topolné

e-mail hlavní stránka zpět


foto, text: R. Vašíček

   1. května 2012 se halenkovická fotbalová přípravka zúčastnila fotbalového turnaje "Nadějí" v Topolné.

   Turnaj byl určen pro hráče ročníku narození 2000 a mladší. Turnaje se zúčastnily týmy z Březolup, Jarošova, Lhoty u Malenovic, Halenkovic a domácí Topolné. Svou účast přislíbilo také mužstvo Spytihněvi, které ale nakonec nedojelo. Díky lichému počtu mužstev šly zápasy rychle za sebou, protože se hrálo zároveň na obou půlkách hřiště. Zápasy byly sehrány na celé šířce hřiště - na to naši kluci nejsou zvyklí, protože na Zlínsku se hraje podle nových regulí FAČR, tedy na menších rozměrech hrací plochy.

   Turnaj se halenkovickému mužstvu výsledkově vydařil. Po dvou remízách, jednom vítězství a jedné porážce nakonec kluci obsadili velmi pěkné 3. místo.
   Všechny naše góly dal Lukáš Kocián. Lukáš si vystřílel tak i cenu pro nejlepšího kanonýra turnaje.

   Za celý turnaj bych chtěl pochválit všechny kluky, kteří nastoupili, protože jsme většinou hráli proti hráčům, kteří jsou ještě o 2 až 3 roky starší. Jmenovitě bych pochválil výkon Romana Šubíka a samozřejmě nejlepšího střelce tunaje Lukáše Kociána.

   Úspěch na turnaji družstvo oslavilo v Hospodě na hřišti v Halenkovicích, kde si kluci bouchli dětské šampáňo a doplnili vyběhané kalorie pizzou a zmrzlinou.

Výsledky jednotlivých zápasů:

HALENKOVICE : JAROŠOV 0 : 0
BŘEZOLUPY : HALENKOVICE 2 : 2
HALENKOVICE : LHOTA U MALENOVIC 1 : 2
TOPOLNÁ : HALENKOVICE 0 : 2

Tutnaj nadějí Tutnaj nadějí