První zápas přípravky

e-mail hlavní stránka zpět


foto: RJ

   První zápas sezóny halenkovická fotbalová přípravka zvládla na jedničku, když v napínavém utkání porazila mužstvo Malenovic 5:4. Za Halenkovice skórovali R. Šubík, F. Palla, Z. Vojáček a R. Platoš, (jeden gól byl vlastní).

   Kluci (a jedna holčička) se na zápas sešli v hojném počtu a proto mohl trenér Halenkovic (Oldřich Prokop) střídat celé pětky. Na hřiště se pak dostali úplně všichni a měli tak možnost zakusit radost z vítězství. Zápas s přehledem jako rozhodčí vedl pan Richard Vašíček (další z halenkovické trenérské dvojice). Před zápasem si mužstvo zvolilo kapitána, kterým se po jednoznačné volbě stal František Palla.

   Celý zápas byl napínavý a vcelku vyrovnaný. Obě mužstva zdobily výkony brankářů a na hřišti se pořád něco dělo. Početné publikum si přišlo na své.
   Po závěrečném hvizdu, kterému předcházel velký tlak hostí, si hráči obou mužstev vyzkoušeli proměňování pokutových kopů - neúspěšní exekutoři penalt se museli "za odměnu" proběhnout po hřišti. Nikomu to však nevadilo, vítězství je tak sladké…

   Po poslední penaltě kluci poděkovali obecenstvu a nechyběl ani kroužek s vítězným pokřikem. Dál už následovala jenom volná zábava - vášnivá debata o průběhu zápasu, šatna a zasloužená svačinka z udírny. Pouze novopečený kapitán měl ještě povinnosti - musel vyplnit a podepsat zápis o utkání…


Přípravka-zápas Přípravka-zápas Přípravka-zápas Přípravka-zápas Přípravka-zápas
 
Přípravka-zápas Přípravka-zápas Přípravka-zápas Přípravka-zápas Přípravka-zápas
 
Přípravka-zápas Přípravka-zápas Přípravka-zápas Přípravka-zápas Přípravka-zápas
 
Přípravka Halenkovice