Fotbalová přípravka v zimě, přípravný zápas e-mail hlavní stránka zpět


Přípravka Halenkovice 2013 text: O. Prokop, trenér přípravky TJ Halenkovice

   Po ukončení podzimní části sezóny 2013/2014 se fotbalová přípravka TJ Halenkovice přesunula do tělocvičny ZŠ. Tréninky začínají vždy v úterý a v pátek v 17:00 hod.
   Tímto zveme všechny zájemce o fotbal, aby přišli mezi nás - zejména kluky, kteří už s námi hráli nebo hrají, znají ze školky nebo ze školy. Rádi mezi sebou přivítáme i nováčky, kteří by s fotbalem chtěli začít. Mladých a nadějných fotbalistů není nikdy dost. Odměnou je dobrý kolektiv a kamarádský přístup všech, včetně trenérů.

   Začátkem března bude naše přípravka pravděpodobně pozvána na přátelský zápas. A bude to opravdu velká akce. Halenkovická přípravka se utká s týmem 1. FC Slovácko. Utkání bude součástí zimní přípravy mužstva 1. FC Slovácko v přestávce 1. ligy. Bude to určitě zajímavé srovnání. Jsme přesvědčeni, že někteří naši hráči se s těmi ze Slovácka mohou srovnávat.

   Pokud se trenérům prvoligového mužstva zalíbí herní projev některého z našich hráčů, může dostat pozvání na trénink a poznat tak dění kolem fotbalu v celé jeho profesionální kráse. Záleží jenom na hráčích samotných.
   Termín tohoto utkání je předběžně stanoven na 8. 3. 2014 - vše záleží na počasí a zájmu halenkovických kluků.