Přípravka před sezónou 2013/2014

e-mail hlavní stránka zpět


text: O. Prokop
foto: RJ


Informace z fotbalové přípravky

   Tréninky přípravky začínají v pátek 9. 8. 2013 v 17:00 hod.

   Za pár dní začíná fotbalová sezóna 2013/2014. Proto je důležité se po měsíci opět sejít a ujasnit si některá pravidla.    První mistrovské utkání nás čeká 25. 8. 2013. A to na domácím hřišti proti Jaroslavicím.

   Nový soutěžní ročník bude trochu odlišný než ty předešlé. Především se musíme obejít bez kluků, kteří tvořili opory týmu. Není třeba je jmenovat, kdo se kolem našeho mužstva pohybuje, ten je dobře zná:-)). Tímto jim přejeme hodně úspěchů v dalším působišti. Věříme, že se jim na Halenkovicích líbilo a určitě se setkáme v následujícím ročníku opět doma. Kdyby měli zájem o tréninkové jednotky, mohou se připojit v úterý a pátky v 17:00 hod. Na jejich výkony v novém působišti se určitě přijedeme podívat. Je to pro nás inspirace do další práce. Snad jsme v nich zanechali určitý směr, ve kterém budou pokračovat a dále jej rozvíjet.

   Tímto zveme i další mladé fotbalisty k navázání na tuto tradici - zachování a udržení kvalitní mládežnické základny na Halenkovicích. Vězte, že doba je až příliš přetechnizovaná, a proto si udělejte aspoň trochu času a přijďte mezi nás. Získáte nové kamarády a naučíte se žít v kolektivu.

Rozlosování zápasů na novou sezónu dostane každý hráč s předstihem. Věřím, že se opět zapojí i rodiče našich nejmenších.
A proto nakonec: sportu zdar a fotbalu zvlášť.

O. Prokop, R. Vašíček - trenéři.

Přípravka Halenkovice

TJ Sokol Halenkovice - Přípravka