Letní tábor na Chvalčově e-mail hlavní stránka zpět


Text a foto: Petra Cívelová

   Že jste s námi letos nejeli? Máte smůlu.....Tábor byl opět úžasný, skvělý, jedinečný, plný her, dobré nálady a střídavého počasí.....

   Tentokrát jsme byli na Chvalčově, a to v termínu od 4. 7. - 11. 7. 2009. Bylo nás celkem 40 dětí z 1. - 9. třídy z Napajedel, Halenkovic (19 dětí) i Otrokovic a 4 vedoucí. Týden uběhl velmi rychle a byl plný koupání, soutěží a her, takže nikdo si na televizi a počítač, které doma opustil, ani nevzpomněl. Staré osvědčené hry, jako Nechutnohmat, Bojovku, Kimovku a Mechyádu, jsme doplnili i hrami novými (pro starší a pokročilé), jako je Úkolovka, či Manželský šestiboj, hra "Co je to?" nebo Soutěž o nejlépe namalovanou nožku. Nechyběly ani výlety na Hostýn a do Bystřice pod Hostýnem, kde jsme si mohli koupit spoustu užitečných a "mňam" věcí.

   Tak už mi věříte, že tábor byl skvělý? A i když náhodou někdy někdo zazlobil nebo neposlechl…., jsou přece prázdniny…..a o prázdninách je dovoleno i trošičku zlobit…..

   Ještě bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, bez kterých by náš tábor nebyl tím čím byl. Jsou to: Teplárna Otrokovice, Barum Continental, Metalšrot Tlumačov, DURA LINE Tlumačov a pan Zatloukal. A také ochotníkům - Divadlu Zdeňka Štěpánka v Napajedlích. Ještě jednou všem děkujeme.

A ještě jedna básnička o táboře:

Každý rok se na tábor těšíme a každý rok si ho užijeme.
Koupeme se v bazénu, chodíme na tůry, to nám jde, zvládneme to bez obavy.
Máme Mechyádu a bojovou hru. Ze všeho nejvíce se těšíme na VEČERKU.
Bydlíme v chatkách, máme hezké pokoje, i když strašný nepořádek tam je.
Tábor máme rádi, se všemi je sranda. Já řeknu vám : "Jsme ale pěkná banda!"
Na příští rok se nemůžeme dočkat, ale nejspíš to musíme přečkat.Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor Letní tábor