Kulturní akce

e-mail hlavní stránka zpět


Po plastice pípl - vystopuení Zdeňka Izera

foto: Z. Fischerová

   V úterý 15. prosince 2009 se v sále Kulturního domu v Halenkovicích, po pozvání pana Radka Kociána, představil známý český bavič Zdeněk Izer. Jeho pořad nesl název "Po plastice pípl".

   O představení byl velký zájem a sál byl vyprodán už čtrnáct dní před vystoupením. Třista diváků, kteří měli to štěstí a získali vstupenky, mělo možnost vidět téměř dvouhodinový program, ve kterém na řadu přišly parodie televizních pořadů, zpravodajských relací a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vše živě, bez playbacku, za doprovodu kláves, na které hrál host včera pan Petr Freund. Vystoupení byla doplněna nejrůznějšími kostýmy a převleky, nechyběly ani vtipy a glosy reagující na úroveň současné televizní zábavy a politické scény. Tu a tam se nad sálem rozeznělo "ostřejší" slůvko, ale to ke Zdeňku Izerovi patří.

   Vystoupení bylo úspěšné a diváci se po celou dobu velmi dobře bavili. Na závěr ocenili pány Izera a Freunda několika bouřlivými potlesky, za kterými vždy následoval přídavek.Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer
 
Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer
 
Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer
 
Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer Zdeněk Izer