Výsledky zápasů halenkovické fotbalové přípravky e-mail hlavní stránka zpět


Přípravka Halenkovice    Na této stránce máte k dispozici výsledky zápasů halenkovické fotbalové přípravky v sezóně 2012 - 2013. V přehledu naleznete jména střelců, kteří za Halenkovice skórovali a také stručný komentář k zápasům, který připravují trenéři a členové vedení TJ Halenkovice.

  Los jarní části 12-13 přípravka


Jarní část - Utkání Střelci branek Komentář
10. kolo   8. 6. 2013
Žlutava - Halenkovice
3 : 14
Góly:
Štěpán Palla 3x
Lukáš Kocián 3x
David Trvaj 2x
Radim Štulíř 2x
Matěj Hastík 2x
Jaromír Trvaj
Lukáš Prokop

V sobotu 8. 6. 2013 naše mužstvo ukončilo jarní část zápasem na Žlutavě. Za nezvykle horkého sobotního odpoledne nastoupili kluci k poslednímu soutěžnímu zápasu fotbalové sezóny 2012/2013. Chvíli nám trvalo vyrovnat se s opravdu teplým dnem. Nakonec se nám podařilo potvrdit roli favorita. Byly vytvořeny dvě pětice hráčů v každém mužstvu. Nastupovali proti sobě vždy starší a mladší kluci. Konečný výsledek 3:14, odpovídal poměru sil na hřišti.

O. Prokop, trenér

11. kolo   6. 6. 2013
Tečovice - Halenkovice
Starší přípravka 7 : 7
Mladší přípravka 4 : 5
Góly starší:
Lukáš Kocián 4x
Ríša Vašíček 3x

Góly mladší:
Štěpán Palla 3x
Jaromír Trvaj
Lukáš Prokop

Starší kluci nastoupili k předposlednímu zápasu jarní části. Začátek utkání se nám nepodařilo zachytit, a tak po deseti minutách byl stav 4:0 ve prospěch soupeře. Naši hoši se semkli a otočili zápas. Pár minut před koncem jsme vedli 7:5. Konečný výsledek zněl 7:7. Musím pochválit všechny kluky za bojovný výkon. Oporami opět byli Ríša Vašíček, Lukáš Kocián a David Trvaj.

Mladší přípravka vyhrála 5:4. Podařilo se nám zapojit i nové kluky. Snad se jim mezi námi líbí a příště nás přijdou podpořit. Děkuji i všem rodičům za vstřícný přístup a ochotu s námi jezdit na zápasy.

O. Prokop, trenér

1. 6. 2013
Turnaj Spytihněv

Na Den dětí 1. června 2013, jsme byli pozváni na turnaj do Spytihněvi. Turnaje se zúčastnila 4 mužstva: Tupesy, Babice, Spytihněv a Halenkovice. Hráli jsme zápasy každý s každým, v rozdělení na starší a mladší přípravku.

Starší přípravka:
Tupesy x Halenkovice 2:1
Babice x Halenkovice 2:4
Spytihněv x Halenkovice 2:4

Mladší přípravka:
Tupesy x Halenkovice 1:1
Babice x Halenkovice 1:7
Spytihněv x Halenkovice 0:11

Starší přípravka nakonec hrála s Tupesy o 1. místo, ale po prohře 2:1 skončila na místě druhém. Mladší přípravka v turnaji zvítězila a získala pohár za první místo.
Střelci Halenkovic byli:
Palla Š. 3x, Šubík R. 1x, Kocián L. 4x, Hastík M. 2x, Prokop L. 8x, Stulíř R. 2x, Vašíček Richard 1x, Trvaj J. 2x.

I když nám počasí zrovna nepřálo, po fotbalové stránce se nám dařilo velice dobře. Důkazem toho je i ocenění za nejlepší střelce turnaje. Za starší přípravku Lukáš Kocián a za mladší přípravku Lukáš Prokop. Všichni hráči dostali drobnou pozornost od sponzora vč. občerstvení. Moc děkujeme i všem rodičům za pomoc a podporu při turnaji. Do naší sbírky přibyly dva nové poháry, které si vystavíme v kabině a budeme se těšit na další.

O. Prokop, trenér

12. kolo   26. 5. 2013
Halenkovice - Mladcová 
Starší přípravka 10 : 1
Góly:
Lukáš Kocián 4x
Franta Palla 4x
Robin Platoš
Matěj Hastík

V neděli 26. 5. 2013 sehrály Halenkovice mistrovský zápas přípravek proti Mladcové. Soupeř bohužel přijel jen se staršími kluky. My jsme mezi starší poslali i mladší kluky. Nakonec se nám podařilo poskládat dvě vyrovnané pětice. Kluci opět bojovali a předvedená hra byla velmi pohledná. Kluci pochopili i to, že nemusí vždy vstřelit gól a je lepší a i pohlednější přihrát lépe postavenému spoluhráči. Nakonec tomu odpovídal i výsledek: Halenkovice - Mladcová 10:1. Nakonec si všichni zakřičeli vítězný pokřik: Kdo jsme, Haleny, kdo to ví, všichni, Haleny, Haleny, hej hej hej.

O. Prokop, trenér

17. kolo   16. 5. 2013
Fryšták - Halenkovice 
Starší přípravka 5 : 4

Mladší přípravka 6 : 0
Góly velcí:
Lukáš Kocián 2x
František Palla
David Trvaj

Góly malí:

Starší přípravka po bojovném výkonu na své soupeře nestačila a prohrála 6:4.

Mladších kluků bylo znovu málo. A tak nám naštěstí pomohly i holky.
Díky všem fotbalistům za snahu a rodičům za bouřlivé povzbuzování.

O. Prokop, trenér

8. 5. 2013
Turnaj Topolná 

Ve středu 8.5. 2013 se uskutečnil turnaj v Topolné. Po rozlosování se naši kluci utkali ve skupině s Topolnou B, Spytihněví a Jarošovem. První utkání skončilo 10:0 v náš prospěch. Potom jsme porazili Spytihněv 4:1 a nakonec zvítězili nad Jarošovem 2:1. Tím pádem se nám podařilo vyhrát skupinu.

Následovalo utkání s posledním týmem vedlejší skupiny, a to byly Napajedla. Nějak se nám přestala dařit mezihra. Nakonec se nám Napajedla podařilo udolat 2:1.
O postup do finále se Halenkovice utkaly s Kněžpolí. Po bojovném výkonu nás Kněžpole porazila 2:1, a tak následoval boj o bronz.

Opět souboj s Jarošovem. Naše vítězná vlna znovu začala. Soupěře se nám podařilo zdolat 1:0. Nakonec na nás čekalo krásné třetí místo. Všichni kluci si sáhli na dno svých sil. Za to jim patří dík. Nejlepším hráčem Halenkovic byl vyhlášen David Trvaj.

O. Prokop, trenér

16. kolo   5. 5. 2013
Halenkovice - Napajedla 
Starší přípravka 12 : 3

Mladší přípravka 7 : 11
Góly velcí:
Lukáš Kocián 7x
František Palla 3x
Matěj Hastík 2x

Góly malí:
Radim Štulíř 5x
Lukáš Prokop 2x

Starší přípravka nastoupila téměř kompletní. Kluci šli za vítězstvím od první minuty. Byli ve všech dovednostech lepší než soupeř. Výsledkem bylo čtyřbrankové vedení během několika málo minut. Opět musím pochválit přístup všech hráčů. Hráli s velkým nasazením a žádný míč nebyl pro ně předem ztracený. Stanovené úkoly si plnili do posledního puntíku. Děkuji všem za předvedený výkon. Konečný výsledek 12:3.

Mladším klukům se tolik nedařilo. Po nepovedeném prvním poločase, kdy prohrávali 8:2 se nakonec vzchopili a výsledek nebyl zase tak špatný. I když prohráli 11:7, přesto jejich výkon zaslouží obdiv. Nevím co se stalo, ale chyběli nám někteří kluci. Se dvěma hráči na střídačce se opravdu nedá odehrát celý zápas. A to dva hráči celý zápas ani nestřídali. Věřím, že se kluci příště sejdou ve větším počtu. Soupeř byl velmi zdatný a urostlý. Někteří naši kluci mu byli sotva po prsa.

O. Prokop, trenér

15. kolo   24. 4. 2013
Malenovice - Halenkovice 
Starší přípravka 10 : 4

Mladší přípravka 0 : 4
Góly velcí:
Lukáš Kocián 3x
Matěj Hastík

Góly malí:
Lukáš Prokop 3x
Radim Štulíř

Ve středu se mužstvo Halenkovic utkalo na hřišti Malenovic. Zápas se pro nás vyvíjel příznivě. Hosté se dostali do jednobrankového vedení. V zápětí srovnal L. Kocián. Potom šel soupeř do trháku a poločas skončil 5:1.
Při nástupu do druhé půle se nám podařilo náskok soupeře stáhnout na rozdíl jednoho gólu. To bylo z naší strany vše. Potom už dával branky jen soupeř. Konečný stav utkání byl 10:4. Musím všechny kluky pochválit za nesmírnou bojovnost. Na střídání jsme měli jen tři hráče. Posléze se jeden zranil a další měl otlak na patě, takže na střídání zůstal poslední hráč. Naproti tomu soupeř měl dvě vyrovnané pětice hráčů. Všichni soupeřovi hráči měli deset let. Naši hoši jsou skoro o dva roky mladší, a proto smekám před jejich středečním výkonem. Snad se nám příště povede líp. Branky: L.Kocián 3 a M. Hastík 1.

Mladší přípravka opět nezklamala a vyhrála 4:0.

O. Prokop, trenér

14. kolo   20. 4. 2013
Halenkovice - Tlumačov 
Starší přípravka 4 : 7

Mladší přípravka 7 : 2
Góly velcí:
Lukáš Kocián 3x
František Palla

Góly malí:
Radim Štulíř 3x
Štěpán Pala 2x
Jaromír Trvaj
Lukáš Prokop

V sobotu 20. dubna proti nám nastoupil jeden ze silnějších týmů naší skupiny. Jednalo se o hráče Tlumačova. Nastoupili jsme v obvyklé sestavě. Naši kluci byli z počátku trochu zakřiknutí, a tak nám zápas utekl. V poločase se šlo do kabin za stavu 2:5 v náš neprospěch. Vyříkali jsme si všechny chyby a vlítli do poločasu druhého. Soupeř místy nevěděl kam dřív skočit. Bohužel naše šance zůstaly nevyužity a řekněme si, nebylo jich málo. Prostě nás opustilo štěstí. Nakonec skončil zápas 4:7. Věřím, že to do budoucna bude poučení. Opět nezklamal L.Kocián se 3 brankami a Franta Pala s 1 brankou. Snad bude mít Franta příště v koncovce více klidu. Zkusíme získat body ve středu v Malenovicích. Tak haleny hurá do boje.

Mladším se vedlo podstatně lépe. Porazili Tlumačov 7:2. Branky za domácí dali Štulíř 3 ,Pala Š. 2, Trvaj J. 1 a Prokop L.1. Naše mladší přípravka ještě nepoznala hořkost porážky. Věřím, že bude velkým příslibem Halenkovického fotbalu do budoucna.

O. Prokop, trenér

13. kolo   12. 4. 2013
Mysločovice - Halenkovice 
1 : 3
Góly:
Lukáš Kocián
Štěpán Palla
František Palla

Mistrovský zápas s Mysločovicemi se konal na umělé trávě v Sazovicích. Terén na hřišti v Mysločovicích byl mokrý a nezpůsobilý k hraní fotbalového utkání, proto se přistoupilo k alternativnímu řešení. K našemu překvapení bylo hřiště v Sazovicích velmi malé. Předvedená hra z naší strany nebyla příliš dobrá. Byli jsme poprvé venku, a tím pádem naše hra nebyla příliš pohledná. Přizpůsobili jsme se hře domácích, takže se jednalo spíše o kopanou. Při nástupu do druhého poločasu se hra konečně uklidnila. Začaly se nám dařit kombinace a mužstvo se pomalu dostávalo do zajetých kolejí. I přes vedení domácích se nám podařilo vyrovnat do konce první půle gólem Františka Pally. V druhém poločase se ještě trefil Štěpán Palla a utkání zakončil třetím gólem Lukáš Kocián. Musím vyzdvihnout výkon našeho kapitána Franty Pally. Svým bojovným výkonem strhl celý tým Halenkovic. Dále ještě chválím Lukáše Kociána a jeho nadstandardní výkon, tak jako v každém utkání. Věřím, že se k těmto oporám přidají i další kluci. A hurá k dalšímu utkání ať získáme další body do tabulky.

O. Prokop, trenér

 
 
Podzimní část - Utkání Střelci branek Komentář
9. kolo   19. 10. 2012
Jaroslavice - Halenkovice
2 : 10
Góly:
Lukáš Kocián 5x
Ríša Vašíček 4x
Matěj Hastík
Poslední zápas podzimní části sezóny 2012/13 vyhráli kluci na hřišti v Jaroslavicích 10:2. Hrála mladší i starší fotbalová přípravka dohromady. Dobrým výkonem nás podržel golman Robin Platoš.
8. kolo   14. 10. 2012
Halenkovice - Fryšták
starší 10 : 2
mladší 6 : 6
Góly starší:
4x Lukáš Kocián
2x Ríša Vašíček
2x Matěj Hastík
1x Franta Palla
1x František Trvaj

Góly mladší:
3x Štepán Palla
2x Lukáš Prokop
1x Radim Štulíř
V posledním domácím zápasu podzimní části fotbalové sezóny 2012/2013 nastoupila obě mužstva halenkovické přípravky proti přípravce z Fryštáku. Starší přípravka svůj zápas ovládla a jednoznačně zvítězila.

Mladší přípravka se utkala s nejkvalitnějším týmem se kterým se dosud potkala a po vyrovnaném zápase se s ním rozešla s nerozhodným výsledkem.
7. kolo   4. 10. 2012
Napajedla - Halenkovice
starší 2 : 11
mladší 3 : 15
Góly starší:
Lukáš Kocián 4x Richard Vašíček 2x František Palla 2x Matěj Hastík 2x David Trvaj 1x

Góly mladší:
Štěpán Palla 9x Roman Vašíček 2x Tomáš Šubík 1x Jaromír Trvaj 1x Radim Štulíř 2x
Starší i mladší přípravka Halenkovic své soupeře z Napajedel jednoznačně přehrála. Zejména v zápase mladší přípravky šlo doslova o kanonádu, kterou vedl Štěpán Palla s devíti góly.
5. kolo   30. 9. 2012
Halenkovice - Malenovice
starší 3 : 8
mladší 10 : 3
Góly starší:
Lukáš Kocián 2x
David Trvaj

Góly mladší:
Štěpán Palla 5x
Jaromír Trvaj 2x
Lukáš Prokop 2x
Radim Štulíř
Zápas dvou různých poločasů odehrála starší přípravka proti Malenovicím. Po dobrém výkonu kluci po prvním poločase vedli 3 : 1. Ve druhém poločase ale domácím hráčům došly síly, čehož hostující mužstvo využilo a sedmi góly obrátilo průběh zápasu ve svůj prospěch. Soupeř byl, věkově starší a na rozdíl od halenkovického týmu měl hodně hráčů na střídání.

Mladší přípravka předvedla perfektní výkon a své soupeře "rozstřílela" deseti góly.
4. kolo   16. 9. 2012
Halenkovice - Mysločovice
starší 5 : 3
mladší 4 : 0
Góly starší:
Lukáš Kocián Matěj Hastík Ríša Vašíček 2x Fratišek Palla

Góly mladší:
Štěpán Palla Tomáš Šubík Lukáš Prokop 2x
Starší i mladší přípravka se na domácím hřišti utkala s týmy Mysločovic. Mladší přípravka odehrála svůj zápas pouzre na malé branky, protože mysločovických malých fotbalistů přijelo málo. Obě halenkovická mužstva své zápasy vyhrála.
3. kolo   6. 9. 2012
Mladcová - Halenkovice
starší 3 : 3
mladší 4 : 8
Góly starší:
Matěj Hastík
Lukáš Kocián
Ríša Vašíček

Góly mladší:
Štěpán Palla 4x
Radim Štulíř 2x
Lukáš Prokop 2x
První venkovní zápas této sezóny odehrála halenkovická přípravka na hřišti na Mladcové. Obě mužstva přípravky předvedla super výkon, za který si všichni kluci a jedna holka zaslouží velkou pochvalu.
2. kolo   31. 8. 2012
Halenkovice - Tečovice
starší 4 : 11
mladší 5 : 4
Góly starší:
Kocián Lukáš 2x
Trvaj David 
Vašíček Richard 

Góly mladší:
Štěpán Palla 2x
Štulíř Radim 2x
Prokop Lukáš
V zápasech, které byly z neděle přesunuty na pátek se utkaly starší i mladší přípravky obou týmů. Halenkovickým fotbalistům se dařilo střídavě, když starší přípravka svému soupeři jednoznačně podlehla a mladší zvítězila rozdílem jedné branky.
1. kolo   26. 8. 2012
Halenkovice - Žlutava
21 : 0
Franta Pala 2x
Štěpánek Pala 1x
David Trvaj 2x
Robin Platoš 1x
Ríša Vašíček 3x
Radim Štulíř 1x
Matěj Hastík 3x
Lukáš Kocián 8x
V prvním podzimním zápase nastoupili naši kluci proti nováčkovi soutěže, mužstvu Žlutavy. Zápas měl jednoznačný průběh, který poukázal na to, že halenkovická přípravka trénuje už 4-tý rok a kluci na Žlutavách teprve začínají.