COUNTRY KLUB HALENKOVICE e-mail hlavní stránka zpět


text: zakladatelé klubu

Country klub

   V úterý 16. března proběhlo první setkání příznivců folk & country hudby pořádané novým Country klubem Halenkovice, které doprovázelo příjemné prostředí, milé občerstvení, neformální atmosféra, živé hraní a zpívání všech zúčastněných.

   V prostorách Kulturního domu Halenkovice se nakonec sešlo zhruba třicet příznivců a zájemců o nově vytvořený Country Klub.

   Zájemci se scházeli postupně, a tak měli pořadatelé možnost každého osobně pozdravit a prohodit pár slov. Mnozí z účastněných se znali již z předchozích akcí a tak o družnou zábavu bylo postaráno hned od začátku...

 - Prezentaci s fotografiemi z prvního setkání máte k dispozici ...zde (wmv 13 MB)


Podrobné informace o činnosti klubu naleznete na internetových stránkách: www.countryclub-halenkovice.webnode.cz


Video z prvního setkání   Důležitým cílem pořadatelů je snaha aktivně podchytit všechny zájemce prostřednictvím internetu. Na webových stránkách www.kluby.cz můžete již nyní po registraci vstoupit do virtuálního COUNTRY KLUBU HALENKOVICE, kde chceme být se všemi členy v přímém dennodenním kontaktu.
   Prostřednictvím nástěnky a vložených fotografií či článků se můžete blížeji seznámit s akcemi, kterých se členové zúčastňují, dočíst se, co se chystá, v diskuzi sdělit své postřehy a názory. Stránky obsahují rozsáhlý kalendář akcí, které se konají především v našem regionu. Máte zde na jednom místě přehled toho nejlepšího, co lze vidět a slyšet, kam zajet včetně doporučení a zpětných reportáží k akcím, jakož i odkazy na akce méně formální – velikonoční hraní na Habeši atd. Členem tohoto klubu se může stát každý, kdo o to projeví zájem, a to i v tom případě, že jinak nemá možnost navštěvovat naše pravidelná úterní setkávání. Na druhé straně nikoho nenutíme, aby do klubu vstoupil, pouze se připravuje o možnost mít všechny informace k dispozici okamžitě, přehledně a na jednom místě, s možností se k nim kdykoli vrátit a popř. je komentovat. Jelikož se budeme vídávat v intervalu 14 dnů, může být aktuální informovanost přes tyto stránky výhodou. Všichni, kteří máte o vstup do klubu zájem, si přečtěte základní návod k vstupu ...zde (pdf 64 kB).


Základní prezentaci klubu si můžete prohlédnout ...zde (pdf 8 MB).
Pokud se chcete dozvědět něco více o připravované činnosti klubu a jeho náplni, otevřete si tento dokument (pdf 69 kB).