4. Ples sportovců

e-mail hlavní stránka zpět


text: RJ
foto: P. Bieberlová


   Plesová sezóna v Halenkovicích začíná trochu netradičně již v prosinci. Její start už čtvrtým rokem obstaral Ples sportovců, který halenkovická tělovýchovná jednota připravila na sobotu 10. prosince 2016. Organizátoři plesový večer každoročně využívají také jako příležitost pro vyhlášení ankety Halenkovický fotbalista roku a letos nově i jako příležitost pro veřejné poděkování členům, kteří se významně podílí na činnosti jednoty.

   O tom, že se obyvatelé naší obce na plesovou sezónu těší, svědčí fakt, že kapacita sálu byla téměř vyprodána. Zaplněna byla i obě přísálí kulturního domu. Hudební kulisu plesu vytvářela osvědčená a oblíbená skupina Madusong, sál byl stylově vyzdoben, letos si návštěvníci mohli prohlédnout i výstavu historických fotografií halenkovických mužstev. Tradičně výborná byla i pořadatelská služba, usměvavá a pozorná obsluha v bufetu, v šatně i tombolové místnosti. Tombola byla opět velmi bohatá a šanci na výhru měl i každý majitel vstupenky. Po výherních ruličkách se jen zaprášilo.

   Samotný ples zahájil nově zvolený předseda TJ Halenkovice, pan Radek Kedruš, který přivítal přítomné hosty i účinkující a všechny seznámil s programem večera. Bohatý doprovodný program letos otevřela děvčata s atraktivním a dynamickým vystoupením se švihadly. V dalších třech vstupech se představily členky Taneční školy Lenka. Břišní orientální tance a kankánová choreografie na legendární skladbu „Whisky to je moje gusto“, z neméně legendárního filmu Limonádový Joe, přesně zapadla do plesové nálady.

   I letos proběhlo vyhlášení ankety Halenkovický fotbalista roku, jehož se ujal pan Vladimír Wozar. Anketa dopadla následovně:
Fotbalistou roku 2016 se stal Ondřej Kadlčák (trofej převzal jeho bratr Jakub). Na dalších místech se umístili:
   2. Tomáš Bořuta
   3. Jaroslav Kašpar
   4. Martin Vykoukal
   5. Martin Kníchal
Poděkování patří ale všem halenkovickým fotbalistům aktivně se zapojujících do tréninkových a zápasových aktivit.

   Ještě jednou je třeba zmínit ocenění trenérů halenkovických mužstev, kteří fotbalu a práci s mládeží věnují obrovské množství svého volného času. Svoji energii věnují nejen samotnému trénování a zápasovým aktivitám, ale i vlastní odborné přípravě při absolvování trenérských kurzů. Jejich snaha a ochota byla na plese odmeněna předáním věcných darů.

   Čtvrtý Ples sportovců se vydařil. Poděkování patří sponzorům, díky kterým bylo opět možné připravit bohatou tombolu i organizátorům, kteří pro hosty připravili příjemné prostředí a ty nejlepší podmínky pro prožití jednoho prosincového sobotního večera.Velkou fotogalerii 4. Plesu sportovců máte k dispozici ...zde.4. Ples sportovců

4. Ples sportovců

4. Ples sportovců

4. Ples sportovců

4. Ples sportovců

4. Ples sportovců

4. Ples sportovců

4. Ples sportovců

4. Ples sportovců