hlavní stránka

Turnaj o bečku piva 2008

foto: V. Janečková, RJ

   Mužstvo tvořené dobrovolnými hasiči z Halenkovic se každým rokem účastní halenkovického letního turnaje v malé kopané, jehož hlavní výhrou je bečka piva. Ani letos tomu nebylo jinak.

Turnaj se uskutečnil 6. 9. 2008 na fotbalovém hřišti na Záhumení. Tondovi Gajdošíkovi, který je hlavním organizátorem této "kulturně - sportovní" akce se letos přihlásilo osm mužstev. Zápasy se hrály na malém hřišti, 2x 8 minut, mužstva mohla libovolně střídat. Na hrací ploše bylo na každé straně vždy pět hráčů v poli a jeden brankář.

Mužstvo hasičů v konečném pořadí obsadilo poslední - osmou příčku, přestože předvedené výkony tomuto umístění příliš neodpovídaly. V letošním ročníku turnaje byly kvality mužstev velmi vyrovnané a mnoho zápasů končilo remízami nebo s rozdíly jednoho gólu. O tom svědčí i fakt, že o výsledku zápasu o sedmé místo, kterého se účastnilo naše mužstvo, rozhodovaly až penalty.

Věříme, že se, stejně jako nám, turnaj líbil i všem, kteří si v toto slunečné odpoledne přišli na hřiště nejen zahrát fotbálek, ale i strávit příjemné chvíle v prima společnosti.


Turnaj o bečku piva 2008 Turnaj o bečku piva 2008 Turnaj o bečku piva 2008 Turnaj o bečku piva 2008 Turnaj o bečku piva 2008