hlavní stránka

Hasičský ples 2013

text, foto: SDH Halenkovice

   Tradiční Hasičský ples 2013 se uskutečnil v sobotu 12. ledna 2013 v KD Halenkovice. Na organizaci a přípravě plesu jsme pracovali již několik týdnů před jeho konáním.

   Hudební doprovod obstarala skupina Delta Moravy, s jejímž výkonem jsme byli nejen my, ale i hosté spokojeni. Během večera se sálem nesly skladby nejrůznějších stylů, které vybízely k tanci.

   I v letošním roce jsme se při přípravě plesu mohli opřít o širokou základnu našich členů. Velmi aktivně se na organizaci akce podílely naše děvčata. Potěšil nás také zájem ze strany sponzorů. Hlavně díky nim mohla být připravena opravdu bohatá tombola. Letos byla tombola prodávána v průběhu celého večera a probíhala odlišným způsobem než v předchozích letech. Losy byly stočeny do ruliček a každý se ihned po zakoupení dověděl zda vyhrál a pokud ano, co vyhrál.

   V pozdních hodinách členky našeho ženského družstva uspořádaly dražbu, jejíž vítěz měl přislíben příjemný večer ve společnosti všech členek :-). Šťastný vydražitel do Halenkovic přijel z Halenkova - gratulujeme.

   Příjemně nás překvapil zájem ze strany hostí. Kapacita kulturního domu byla využita téměř stoprocentně. Věříme, že se návštěvníci letošního Hasičského plesu, společně s námi, dobře pobavili. Děkujeme všem, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě a zdárném průběhu celé akce. Už teď se těšíme na Hasičský ples 2014.


 
Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013
 
Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013