TJ Halenkovice - Pozvánka

V prvním jarním utkání zavítají Halenkovice do Neubuzi.

První jarní utkání sezóny 2017/2018 sehrají halenkovičtí fotbalisté na hřišti 1. FC Neubuz. Toto mužstvo je nováčkem, v podzimní části se mu však podařilo sehrát několik úspěšných zápasů. V současné době je sice na předposledním místě tabulky se 12 body, ale na střed tabulky ztrácí jen pět bodů.

Na podzim Halenkovice doma s Neubuzí sehrály úplně první zápas sezóny. Jednalo se o zajímavé a na góly bohaté utkání. Nováček držel s halenkovickým mužstvem krok po celý první poločas. Na každou domácí branku vždy dokázal gólově odpovědět. Poločas skončil 3 : 3. Domácí Halenkovice vítězství na svou stranu strhly až dvěma góly v závěru druhého poločasu - zápas skončil 5 : 3.

Uvidíme, jak se našim fotbalistům bude v Neubuzi dařit. Utkání se hraje v neděli 25. 3. 2018 od 15:00 hod na hřišti v Neubuzi.