Pozvánka – Boj se suchem a povodněmi

Státní fond životního prostředí ČR a Krajský úřad Zlínského kraje pořádá odborný seminář Boj se suchem a povodněmi, který se uskuteční  26. 6. 2018 ve Zlíně.

Seminář je vhodné zejména pro starosty menších obcí a zpracovatele projektů a projektových žádostí. Představena budou vhodná řešení, jak předcházet suchu, vzniku povodní, jak zajistit dostatek pitné vody v obcích, jak efektivně hospodařit s dešťovou vodou nebo výhody čištění odpadních vod pomocí domovních čistíren. Připraveny jsou i další praktické informace o dotacích z Národního programu Životní prostředí (NPŽP) a Operačního programu Životní prostředí (OPŽP).

Na tento seminář navazuje druhý odborný seminář „Nabídka dotací pro domácnosti“.

Seminář je určený zejména pro majitele rodinných a bytových domů.
Pokud stavíte, rekonstruujete a přemýšlíte jak ušetřit, zůstaňte i na druhý seminář. Dozvíte se, jak můžete levněji zateplit dům, vyměnit okna a dveře nebo nainstalovat doplňkové zdroje energie, jak si zažádat o příspěvek na stavbu domu v tzv. pasivním standardu či jak uspořit výdaje za pitnou vodu s dotačním programem Dešťovka.