Klub vojáků v záloze Halenkovice


Jednou z organizací, dlouhodobě působících v Halenkovicích, je Klub vojáků v záloze, který navazuje na bohatou tradici činnosti halenkovického Svazarmu. Klub vojáků v záloze Halenkovice je samostatná organizace s právní subjektivitou, kterou metodicky řídí Svaz vojáků v záloze ČR (SVZ ČR), jako součást Sdružení sportovních svazů ČR, vzniklých po transformaci zaniklého Svazarmu.


Svazarm Halenkovice

          


KVZ Halenkovice

    
        

Činnost KVZ Halenkovice je zaměřena na sportovní střelbu z malorážních a velkorážních zbraní. Členové klubu se v rámci své činnosti účastní nejen postupových soutěží pořádaných SVZ ČR, ale i střeleckých soutěží, pořádaných jednotlivými kluby ve Valašsko-slovácké oblasti, pod který je klub KVZ zařazen v rámci ČR. Z důvodu omezeného počtu střelnic využívají členové KVZ Halenkovice pro svoji sportovní činnost střelnice v Kvasicích, Kroměříži, Napajedlích a v omezeném počtu i střelnice v Brně, Olomouci a střelnici Policie ČR v Holešově. 


Dětský den 2008 - Hurá prázdniny

      


Kvasická skala 2018

       


Střelecké závody – mistři střelby vs. střelci

střelnice Napajedla 28. 7. 2018

    

Místní organizace Klubu vojáků v záloze Halenkovice ve svých řadách ráda přivítá nové zájemce o členství. Pro podrobné informace o činnosti KVZ Halenkovice, můžete kontaktovat předsedu klubu, p. Josefa Hrbáčka.


Odkaz na internetové stránky Svazu vojáků v záloze České republiky máte k dispozici ...zde.

→ Valašskoslovácká oblast rozpis soutěž


Kontaktní informace:

Název klubu: KVZ Halenkovice
Sídlo klubu: č.p. 192, 763 63 Halenkovice
Oblast SVZ ČR: Valašskoslovácká
Okres: Zlín
Datum vzniku klubu: 11. 3. 1992
Kraj: Zlínský
Evidenční číslo KVZ v SVZ ČR 019
IČO: 644 67 023

Statutární zástupce KVZ:
Josef Hrbáček, předseda KVZ
hrbacekfesoj@seznam.cz
608 858 959