Hlášení místního rozhlasu


26. 4. 2018

Hlášení místního rozhlasu:

  • Prodejna zahrádkářských potřeb – paní Milena Košábková nabízí k prodeji ve velkém výběru květiny k výsadbě, do truhlíků, řezané květiny a přísadu zeleniny.
  • Výběr stravného na měsíc květen bude probíhat v pátek 27. 4. a v pondělí 30. 4. od 7:00 do 14:00 hod. ve školní jídelně. V daném termínu je možné zaplatit i poplatek za školní družinu ve výši 100 Kč. Více na webu školy a ve vysílání kabelové televize.
  • Český zahrádkářský svaz Halenkovice pořádá členskou brigádu na pálenici u Svatých a v sadu u pálenic, která se koná v sobotu 28. dubna 2018 od 8 hodin. Členové, kteří mají zájem si odpracovat 4. brigádnické hodiny se mohou přihlásit u vedoucího brigády pana Dalibora Stuchlíka na telefonu 773 482 040. Občerstvení a nápoje jsou zajištěny.
  • TJ Halenkovice zve fanoušky fotbalu na zápas, který se hraje na domácím hřišti na Záhumení v neděli 29. dubna. Mužstvo z Halenkovic nastoupí proti Žlutavě. Začátek zápasu je v 16:30 hod. Srdečně Vás zvou pořadatelé.
  • MUDr. Petr Káňa oznamuje, že z důvodu dovolené na středisku v Napajedlích a také v ordinaci v Halenkovicích v pondělí 30. dubna neordinuje.
  • Sbor dobrovolných hasičů Halenkovice pořádá slet a pálení čarodějnic. Sraz všech zájemců je v pondělí 30. 4. v 17:30 hodin před kulturním domem. Následovat bude společný přesun na modelářské letiště na Vrchovici. Nezapomeňte si vzít vlastní špekáček, drobné občerstvení bude připraveno. Na děti čekají soutěže a proběhne i volba Miss čarodějky a Missáka čaroděje Sletu 2018.
  • Knihovna Halenkovice oznamuje, že v rámci akce - Březen měsíc knihy probíhá na horním přísálí bazar starých knih, a to až do 30. dubna 2018. Vyřazené knihy si můžete prohlédnout a za symbolickou cenu 5 Kč odkoupit.
  • Oznamujeme občanům, že v rámci probíhajících komplexních pozemkových úprav bude firma Georeal Plzeň provádět zaměření pozemků a její pracovníci se budou pohybovat po katastru obce Halenkovice. Více na webu obce – úřední deska.