Hlášení místního rozhlasu


15. 1. 2018

  • Na základě provedených změn vyplývajících z částečné realizované obnovy katastrálního operátu tzv. „Digitalizace katastrálních map obce Halenkovice“ upozorňujeme občany, že jsou povinni do 31.1.2018 podat nové úplné či dílčí daňové přiznání k dani z nemovitých věcí na rok 2018, a to na příslušném pracovišti finančního úřadu. Pro občany s bydlištěm v obci Halenkovice se jedná o pracoviště v Otrokovicích. Další informace jsou k dispozici na webu obce a ve vysílání kabelové televize.
  • Vážení občané, všem chovatelům domácích prasat na území Zlínského kraje se nařizuje nejpozději do 31. ledna 2018 nahlásit na příslušné obci údaj o majiteli a chovu. Žádáme proto chovatele prasat, aby se v úřední dny dostavili ke splnění povinnosti. Více informací najdete na webu obce a ve vysílání kabelové.
  • Pojízdná prodejna Synek Vacenovice bude zítra, to je 16. ledna 2018, od 9.30 do 10.00 hod. na Pláňavách: jablka Golden, Idaret a Jonaprinc za 18 - 22 Kč/kg, brambory na uskladnění 25 kg - 1 kg za 10 Kč a cibuli 5 kg za 50,- Kč.
  • Obecní úřad Halenkovice ve spolupráci s místní knihovnou vás srdečně zvou na výstavu obrazů p. Josefa Poláška z Hvozdné. Výstava je umístěna ve 2. patře budovy obecního úřadu a bude otevřena v rámci otvírací doby Místní knihovny Halenkovice až do 31. ledna 2018. Můžete se také podívat na budoucí prostory knihovny a multimediálního centra.