Zahájení školního roku 2011/2012

e-mail hlavní stránka zpět


foto: P. Bieberlová, B. Blažková

   Tak už je tu zase škola. Po dvou měsících prázdnin se ve čtvrtek 1. 9. 2011 sešly halenkovické, školou povinné děti před budovou Nové školy, kde proběhlo slavnostní zahájení školního roku 2011/2012.

   Tento školní rok bude vyjímečný zejména pro nejmladší žáky školy. Protože je začátek školní docházky důležitou událostí v životě člověka, byli v tento slavnostní den prvňáčci doprovázeni svými rodiči.
   V letošním roce do první třídy nastupuje 20 žáků, které bude mít na starosti paní učitelka Jiřina Grebíková. Paní učitelka Grebíková je spolu s paní učitekou Pavlínou Němečkovou (dějepisářkou) novou posilou halenkovického učitelského sboru.

   Pro jednadvacet deváťáků, které vede třídní učitel Michal Palúch, bude letošní rok posledním, který absolvují v halenkovické ZŠ. Nejstarší žáci školy se budou rozhodovat, kudy bude směřovat jejich další studijní nebo profesní život.

   Slavnostního zahájení školního roku se, kromě 155 žáků školy, vedení školy a učitelského sboru, zúčastnil i starosta obce, pan Jaromír Blažek a předseda SRPŠ, pan Radek Kocián.

   Zahájení školní roku se ovšem netýkalo jenom školáků, učitelů a zaměstnanců školy. Svůj poprázdninový provoz zahájily také tři třídy Mateřské školy Halenkovice.

Všem popřejme úspěšný školní rok 2011/2012.


Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku
 
Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku