Sportovní ples

e-mail hlavní stránka zpět


text: RJ
foto: P. Bieberlová


   V sobotu 12. 12. 2015 úspěšně otevřel halenkovickou plesovou sezónu 2015/2016 Sportovní ples. Pro hosty bylo připraveno příjemné prostředí, oblíbená hudební skupina, rozmanitý sortiment občerstvení, více než bohatá tombola a pestrý doprovodný program, který do klasické plesové zábavy vstoupil celkem čtyřikrát.

   Organizátoři z TJ Halenkovice v letošním ročníku zúročili zkušenosti z minulých let a pro všechny návštěvníky připravili pestrou paletu plesové zábavy.
   Předtančení se neslo v režii „tanečního matadora“ Filipa Wozara, jehož umění je roky ozdobou halenkovických společenských akcí. Možná by se zdálo, že už nejde přijít s něčím novým, ale to by byl velký omyl. Sportovní ples byl svědkem dvou zajímavých tanečních vstupů. Nesluší se při hovorech o dámě zmiňovat její věk, ale zde udělejme malou výjimku. Filip si jako taneční partnerku přivedl paní Danielu Gregarovou, která všem přítomným předvedla, že krásně a s temperamentem se dá tančit i v pokročilejším věku. Taneční pár si po každém ze svých dvou vystoupení vyslechl uznalý a zasloužený potlesk celého sálu.

   Další vstup měl punc světovosti, když se na parketu sálu představil pan Petr Zapletal, dvojnásobný vítěz českého poháru a třetí z mistrovství světa ve freestyle fotbalu, s jeho kouzelným míčem. Během svého vystoupení, plného úžasných triků, všem přítomným předvedl, jakou zábavu lze s kopačákem zažít.

   Mezi jednotlivými kulturně - sportovními vstupy bylo dost prostoru pro klasickou plesovou zábavu, kterou všech stodvacet hostí plesu využívalo měrou vrchovatou. Tanec za doprovodu osvědčené kapely Madusong, návštěva bufetu s příjemnou a usměvavou obsluhou v jednotné fotbalové ústroji nebo možnost nechat se zruinovat nákupem ruliček v tombole, díky kterým se dalo, při trošce štěstí, dostat k atraktivním cenám.

   Již od svých počátků je Sportovní ples místem vyhlášení halenkovického fotbalisty roku. Letos byl nejlepším fotbalistou roku vyhlášen Ondra Kadlčák, kterého těsně následoval Radek Vlachynský, na třetím místě se umístil Pavel Drábek. Vyhlášení nejlepších fotbalistů bylo posledním vstupem, po kterém již probíhala zábava neorganizovaně, ale přitom velmi zajímavě:-). Plesové veselí končilo až nad ránem.

   Předvánoční čas bývá v současné době, bohužel, dost hektický a vzdaluje se původním ideálům klidných vánoc. Sportovní ples snad nechal na chvíli zapomenout na tento zbytečný shon a stres.

Velkou fotogalerii ze Sportovního plesu máte k dispozici ...zde.

Sportovní ples

Sportovní ples

Sportovní ples

Sportovní ples