Ples sportovců

e-mail hlavní stránka zpět


text: O. Gabrhelík
foto: P. Bieberlová


   Na sklonku roku 2014 otevřel plesovou sezónu již podruhé Ples sportovců, organizovaný Tělovýchovnou jednotou Halenkovice. Po velmi vydařeném prvním ročníku (podrobná reportáž ...zde) si i na druhou akci našlo cestu přes 150 návštěvníků. Reportáž z tohoto “utkání” je v následujících odstavcích.

   Začátek prvního poločasu obstaral úvodní souboj domácích organizátorů za pultem bufetu a hostů na druhé straně, kteří kopali jednoho panáka za druhým. Po úvodních minutách se velká část hostujícího mužstva přesunula na parket, kde jim v dresu domácích vyhrávala na Halenkovicích velmi dobře známá a sehraná skupina Madusong. Hra byla svižná a celý první poločas pak probíhal v rytmu přesunů z jedné poloviny (rozuměj bufet) na druhou (tedy parket).

   Poločasový program obstaral fotbalový předseda Vladimír Wozar, který vyhlásil nejlepší špílmachry uplynulé sezóny. Kdo chodil pravidelně na fotbalová utkání, nemohl být překvapen, že se na prvním místě objevil navrátilec do sestavy, Pavel Marholt. Druhé místo obsadil zaslouženě loňský vítěz Jarda Kašpar, těsně následovaný talentovaným Ondrou Kadlčákem na místě třetím.

   Ani ve druhém poločase nebyla nouze o dramatické okamžiky: Anička Gajdošíková, která před rokem zářila v tanečních pózách, se tentokrát probojovala až do velkého finále dámského penaltového rozstřelu. Tam ji ovšem po tuhém souboji překonala, přece jenom o něco zkušenější, střelkyně Dáša Juřenová.

   V rámci celého programu probíhala tradiční a velmi oblíbená tombola, v níž bylo průběžně vylosováno bezmála 60 hodnotných cen, včetně týdenního pobytu v Chorvatsku a víkendového pobytu v Lednicko-valtickém areálu. Třetí cenu večera, televizi Samsung, získal po urputném souboji představitel spřátelené složky hasičů Jenda Gajdošík, k čemuž mu organizátoři ještě jednou gratulují.

   Závěr tohoto přátelského zápolení proběhl v poklidné atmosféře a obě mužstva (i ženstva) se jistě těší na třetí ročník, který opět za rok přinese menší vzrušení do poklidných adventních víkendů.

Velkou fotogalerii z Plesu sportovců máte k dispozici ...zde.

koncert

koncert

koncert