Hasičský ples 2013

e-mail hlavní stránka zpět


foto: SDH Halenkovice
text: RJ


   Každoroční jistotou pestré plesové sezóny v Halenkovicích je, že ji zahajuje Hasičský ples. Nejinak tomu bylo i letos. Hasičský ples 2013 se uskutečnil v sobotu 12. ledna 2013 v KD Halenkovice.

   Halenkovičtí hasiči připravili pro hosty tradiční plesové radovánky, které oproti letům minulým doznaly drobných úprav. Už při příchodu do kulturního domu byla vidět asi největší změna. Tombola probíhala v průběhu celého večera - neprodávaly se barevné losy s čísly, které se následně losovaly. Každý zájemce o výhru ihned po zakoupení losu smotaného do ruličky zjistil, jestli vyhrál. Ples, tak jako každý rok, podpořilo mnoho sponzorů, tombola byla bohatá.

   O hudební doprovod celé akce se postarala skupina Delta Moravy, která hrála výborně. V pestrém repertoáru zazněly skladby nejrůznějších hudebních žánrů a tančilo se opravdu dobře.

   V bufetu bylo všechno jak má být. Usměvavá a ochotná obsluha a široký sortiment plesových dobrot. Hasiči se mohou při organizaci svých akcí opřít o podporu svého ženského družstva. Toto se projevilo i v pozdních hodinách, kdy došlo na dražbu... Zájemci z řad hostí mohli vydražit příjemný večer s členkami hasičského družstva žen (ve vší slušnosti, samozřejmě). Zprvu opatrné přihazování se rozjelo. Zajímavý zážitek nakonec získal jeden z hostí z družebního sboru z Halenkova za zajímavou sumu.

   Letošní Hasičský ples byl úspěšný, o čemž svědčí i zájem ze strany hostí, kterých na první akci plesové sezóny 2013 přišlo opravdu mnoho. Hasičský ples 2013 se vydařil.

 
Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013
 
Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013 Hasičský ples 2013