Výsledky zápasů halenkovické fotbalové přípravky e-mail hlavní stránka zpět


Přípravka Halenkovice 2013    Na této stránce máte k dispozici výsledky zápasů halenkovické fotbalové přípravky v sezóně 2013 - 2014. V přehledu naleznete jména střelců, kteří za Halenkovice skórovali a také stručný komentář k zápasům, který připravují trenéři přípravky TJ Halenkovice, pánové O. Prokop a R. Vašíček.

  Los jarní části 13-14 přípravka


Jarní část - Utkání Střelci branek Komentář
22. kolo   19. 6. 2014
Halenkovice - Tečovice
  8 : 3

Góly:
Hastík Matěj 2x
Palla Franta 3x
Kocián Lukáš 2x
Prokop Lukáš

   Ve čtvrtek 19. 6. 2014 nás na domácím hřišti čekal poslední soupeř soutěže a to Tečovice. Kluci se opět předvedli a nenechali nic náhodě.

   Poté následovala ukončená sezóny. Počasí se pokazilo a začalo pršet, ale klukům to náladu určitě nepokazilo. Užili si to se vším všudy. I se šampaňským na závěr.

   Ještě jednou děkujeme všem rodičům za celoroční podporu a pomoc.

21. kolo   18. 6. 2014
Štípa - Halenkovice
  3 : 9

Góly:
Hastík Matěj
Kocián Lukáš 3x
Palla Franta 3x
Prokop Lukáš
Vašíček Ríša


   Ve středu 18. 6. 2014 zajížděla halenkovická přípravka na další mistrovský zápas. Tentokrát do Štípy. Po vyrovnaném prvním poločase, kluci přepli na vyšší obrátky a přehráli soupeře jednoznačným výsledkem.

20. kolo   3. 6. 2014
Halenkovice - Mladcová
  18 : 2

Góly:
Kocián Lukáš 6x
Palla Franta 4x
Palla Štěpán 3x
Prokop Lukáš 3x
Hastík Matěj 2x

   V úterý 3. 6. 2014 se naši hoši utkali na domácím hřišti s týmem Mladcové. Podařilo se nám poskládat jedno mužstvo, které tvoříla jedna pětice starších a druhá mladších kluků. Tyto dvojice se pravidelně střídaly po celý zápas. Soupeř pro nás nebyl žádnou překážkou. Hlavní důvod byl v odchodu čtyř jeho klíčových hráčů do týmu Pasek. Konečný výsledek vypadal pro Mladcovou hrozivě. Skóre 18:2 pro naše barvy mluví za vše. Všichni si zaslouží pochvalu za přístup k zápasu.

1. 5. 2014
Turnaj v Topolné
1. místo


   Dne 1. 5. 2014 jsme opět zavítali na turnaj přípravek do Topolné. Zúčastnilo se ho celkem 8 týmů: Napajedla, Topolná A, Topolná B, Spytihněv, Březolupy, Jarošov, Halenkovice a tým ze zahraničí - Petrova Ves ze Slovenska.

   V naší skupině jsme se utkali s těmito soupeři: Petrova Ves - Halenkovice 0:3, Napajedla - Halenkovice 0:3, Topolná A - Halenkovice 0:1. V souboji o postup do finále byl opět naším soupeřem tým z Napajedel. Podařilo se nám vyhrát 7:3. Tento výsledek nám zajistil účast ve finále. Tam se naše družstvo utkalo s týmem Spytihněvi s výsledkem 2:1 v náš prospěch. Tím jsem se stali vítězem turnaje s celkovým skóre 20:4 a domů si odvezli krásný pohár, balón a drobnosti v podobě pamlsků.

Střelci branek:
Kocián Lukáš 4x, Chytil Roman 5x, Vašíček Richard 6x, Hastík Matěj 1x, Palla Franta 1x, Palla Štěpán 1x, Trvaj David 2x.

16. kolo   4. 5. 2014
Halenkovice - Mysločovice
  3 : 4

Góly:
Kocián Lukáš
Hastík Matěj
Vašíček Roman

   V neděli 4. 5. 2014 jsme hráli mistrovský zápas na domácím hřišti s týmem Mysločovic. Spoleně si zahráli mladší i starší kluci. Za stálého větru bylo složité hrát kombinačně, proto nakonec výsledek neodpovídal předvedené hře. Po poločase jsme vedli 3:1, ale nakonec utkání skončilo výsledkem 4:3 ve prospěch Mysločovic. Některé naše vyložené šance zůstaly neproměněny.

13. kolo   13. 4. 2014
Halenkovice - Fryšták
Mladší přípravka  9 : 8
Starší přípravka  15 : 3

Góly starší:
Kocián Lukáš 5x
Hastík Matěj 3x
Vašíček Ríša 3x
Franta Palla 3x
Prokop Lukáš

   V neděli 13. 4. 2014 se utkaly domácí Halenkovice s Fryštákem. Hosté dorazili o necelou hodinku dříve a trochu nás tím zaskočili. Naštěstí ne výsledkově.
   Mladší přípravka po bojovném výkonu vyhrála v poměru 9:8.

   Starší kluci se také nenechali zahanbit a vyhráli 15:3. Převážnou většinu utkání naši hoši kontrolovali hru, pohyb po hřišti opravdu vypadal jakoby hráli starší a zkušenější kluci. Proto si všichni zaslouží pochvalu za předvedenou hru. Ještě jednou díky za příjemně strávené nedělní dopoledne.

12. kolo   4. 4. 2014
Jaroslavice - Halenkovice
  7 : 7

Góly:
Kocián Lukáš 2x
Palla Franta
Hastík Matěj 4x


   V pátek 4. 4. se halenkovická starší přípravka utkala s Jaroslavicemi. Hrálo se na soupeřově hřišti. No hřišti, spíš to vypadolo jako přerostlá tráva na zahradě. Chvíli nám trvalo než si kluci zvykli na terén. Nakonec utkání skončilo nerozhodně. Musím říci, že nám nešlo ani tak o výsledek jako o to aby si zahrálo co nejvíce kluků. Proto se na hřišti střídaly dvě pětky. V káždé z nich nastupovali dva hráči z mladší přípravky. Alespoň kluci vyzkoušeli jaké to je, když proti nim nastoupí o dva roky starší hráči.

Podzimní část - Utkání Střelci branek Komentář

   Celý podzim kluci podávali velmi kvalitní výkony, a tak si zaslouží odměnu. V Pátek 8. 11. 2013 uděláme zakončení sezóny. V 15:30 hod. si zahrajeme na hřišti proti rodičům hráčů. Tedy rodiče verzus přípravka. Potom si sedneme do hospůdky na hřišti a zakousneme něco dobrého.
   Tímto zveme všechny rodiče na páteční utkání. Bude to poslední tréninková jednotka na venkovním hřišti. Poté se přesuneme do tělocvičny. Tam se sejdeme poprvé 12. 11. 2013 a to v uterý a pátek vždy v 17:00 hod. Vše si upřesníme na páteční závěrečné akci.
Trenéři         

11. kolo   1. 11. 2013
Tečovice - Halenkovice
Mladší přípravka  4 : 7
Starší přípravka  1 : 10

Góly mladší:
Trvaj Jaromír 3x
Palla Štěpán 3x
Štulíř Radim


Góly starší:
Palla Franta 3x
Vašíček Ríša 3x
Kedruš Adam 2x
Hastík Matěj
Kocián Lukáš

   V pátek 1. 11. 2013 naše přípravka odehrála poslední podzimní zápas a to s celkem Tečovic. Jak starší, tak mladší kluci se s podmínkami vyrovnali více než dobře. I přes vyšší trávník na hrací ploše a podmáčené hřiště, kluci podali týmový výkon a zaslouženě vyhráli. Vyzvednout je třeba především přístup Františka Pally. Přestože si v prvním poločase poranil prst na ruce, po přestávce opět nastoupil do poločasu druhého. Je dobře, že kluci umí bojovat jeden za druhého. Naše starší přípravka zvítězila 10:1..

Mladší kluci nad Tečovicemi také zvítězili a to v poměru 7:4. Opět zvítězila bojovnost a vůle po vítězství

10. kolo   27. 10. 2013
Halenkovice - Štípa
Mladší přípravka  8 : 4
Starší přípravka  14 : 4

Góly mladší:
Palla Štěpán 2x
Štulíř Radim 2x
Prokop Lukáš 2x
Trvaj Jaromír
Vašíček Roman


Góly starší:
Palla Franta 5x
Kocián Lukáš 4x
Vašíček Ríša 4x
Hastík Matěj


   V neděli 27. 10. halenkovická přípravka sehrála poslední domácí utkání podzimní části. Nastoupila proti celku Štípy. Jedná se o nové mužstvo, a tudíž jsme styl její hry vůbec neznali. Jak mladší tak starší kluci se s utkáním vypořádali velmi dobře. Od první minuty se zakousli do soupeře a nedali mu ani centimetr místa. Proto obě naše mužstva uspěla. Starší kluci vyhráli 14:4 a mladší 8:4.
Všichni zaslouží pochvalu za předvedený výkon a zodpovědný přístup.

8. kolo   22. 10. 2013
Halenkovice - Paseky
Mladší přípravka  1 : 20
Starší přípravka  6 : 6

Góly mladší:
Vašíček Roman


Góly starší:
Kocián Lukáš
Palla Franta 2x
Hastík Matěj 2x
Vašíček Ríša

   V úterý 22. 10. 2013 se naše přípravka utkala na domácím hřišti s týmem Zlín - Paseky. Čekal nás jeden z nejtěžších zápasů sezóny. Kluci se s utkáním vyrovnali více než dobře. Škoda, že nás je tak málo. Hráči musí vydržet celý zápas téměř bez střídání. Prostě jeden hráč nad rámec základní sestavy je opravdu málo. Potom nám schází síly na konci utkání. Opět pochvala pro všechny zúčastněné.

Mladší kluci zatím sbírají zkušenosti a tomu odpovídal i výsledek: Halenkovice - Paseky 1:20. Čestný úspěch Halenkovic zaznamenal Roman Vašíček.

9. kolo   17. 10. 2013
Mladcová - Halenkovice
3 : 12
Kocián Lukáš 3x
Palla Štěpán 3x
Hastík Matěj 2x
Palla Franta
Kedruš Adam
Štulíř Radim
Prokop Lukáš

   Ve čtvrtek 17. 10. 2013 halenkovická přípravka změřila síly se soupeřem z Mladcové. K utkání nastoupili jen starší kluci. Naše mužstvo bylo složeno jak ze starších, tak i mladších kluků. Vhodně jsme zkombinovali, doplnili kádr a výsledek se dostavil. Po kombinační hře mužstvo Halenkovic zdolalo Mladcovou 12:3. Všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Některé akce byly opravdu jak z fotbalové učebnice.


7. kolo   6. 10. 2013
Tlumačov - Halenkovice
5 : 6
Kocián Lukáš 3x
Palla Franta
Hastík Matěj
Štulíř Radim

   Opět vlažný začátek utkání a nedostatečný přístup k zápasu. Až posledních 15 min. si kluci dali říct a začali pořádně běhat a bojovat. Nevím čím to je, snad chladným počasím, ale kluci začínají utkání na padesát procent a potom postupně přidávají. Zbytečně se nadřou na kvalitní výsledek. Proto musí od příštího zápasu začít hned od začátku. Chválím celý tým za druhý poločas.

4. kolo   2. 10. 2013
Halenkovice - Malenovice
Mladší přípravka  9 : 7
Starší přípravka  4 : 5

Góly mladší:
Štulíř Radim 7x
Trvaj Jaromír
Vašíček Roman


Góly starší:
Kocián Lukáš 2x
Palla Franta
Hastík Matěj

   Va středu 2. 10. 2013 se naše mužstvo utkalo na domácím hřišti proti celku Malenovic. Po vyrovnaném prvním poločase se od nás odvrátilo štěstí. Nakonec jsme podlehli 5:4. Neúspěch můžeme přičíst naší nedůslednosti. Kluci přestali druhý poločas běhat a bojovat, a proto nakonec utkání takhle skončilo. Musím vyzvednout výkon Ríši Vašíčka a Matěje Hastíka. Tito kluci tomu dali maximum.

Mladší kluci porazili Malenovice 9:7.

6. kolo   20. 9. 2013
Halenkovice - Napajedla
Mladší přípravka  12 : 6
Starší přípravka  9 : 2

Góly mladší:
Štulíř Radim 7x
Vašíček Roman 5x

Góly starší:
Hastík Matěj 2x
Kocián Lukáš 2x
Palla Franta 2x
Prokop Lukáš 2x
Kedruš Adam

   V neděli 29. 9. se naši kluci utkali na domácím hřišti s celkem Napajedel. Opět odehráli velmi kvalitní a bojovné utkání. Všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Starší přípravka vyhrála 9:2.

Mladší také vyhráli. A to v poměru 12:6. Také mladší kluci přichazí na to jak přehrát soupeře. Přesná nahrávka, zpracování míče, klička, nahrávka a střela. Věřím, že i naši nejmenší půjdou ve stopách svých starších vzorů. Tak ať se všem daří a hodně fotbalových úspěchů.

2. kolo   24. 9. 2013
Fryšták - Halenkovice
Mladší přípravka  6 : 3
Starší přípravka  0 : 18

Góly mladší:
Štulíř Radim
Palla Štěpán
Vašíček Roman


Góly starší:
Kocián Lukáš 8x
Hastík Matěj 4x
Palla Franta 3x
Vašíček Ríša 3x

   V úterý 24. 9. 2013 mužstvo přípravky sehrálo odložené mistrovské utkání s celkem Fryštáku. K utkání nastoupili jak mladší, tak starší kluci. Mladším se tolik nevedlo a podlehli domácím 6:3. Věřím, že odvetná jarní utkání naši nejmenší zvládnou lépe. V trénincích jsou poctiví a snaživí. A tak výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Snad se brzy mezi námi objeví opět nové tváře abychom mohli radost z vítězství slavit i s nimi.

   Starší přípravka pod vedením Lukáše Kociána nedala soupeři žádnou šanci. Soupeře deklasovala 18:0. Naši borci se poučili z předešlého utkání a nic neponechali náhodě. Musím všechny pochválit za příkladnou bojovnost.

5. kolo   20. 9. 2013
Mysločovice - Halenkovice
8 : 8
Kocián Lukáš 3x
Palla František 3x
Vasíček Richard
Štulíř Radim

   V pátek halenkovická přípravka zajížděla k dalšímu mistrovskému zápasu. Čekal nás jeden ze silnějších soupeřů. A to celek Mysločovic. Zápas se odehrával na podmáčeném a velmi těžkém terénu. Začátek utkání probíhal zcela v naší režii. Naši hoši se spokojili s průběhem hry, kdy vedli 4:0 a asi si mysleli, že se nemůže nic stát. Opak byl pravdou. Přestali jsme běhat a toho dokonale využil náš soupeř. Bylo nutné v některých fázích utkání na kluky zvýšit hlas. Nakonec si dali říct a znovu začli bojovat. Konečný výsledek byl 8:8. Jednalo se o velmi smolné utkání, ale i takové zápasy se někdy odehrávají. Věřím, že se kluci poučili a příště dovedou utkání do vítězného konce.

3. kolo   8. 9. 2013
Halenkovice - Žlutava
22 : 0
Kocián Lukáš 7x
Štulíř Radim 5x
Kedruš Adam 3x
Vašíček Roman 3x
Hastík Matěj 2x
Vašíček Ríša
Prokop Lukáš

   V neděli 8. 9. 2013 se přípravka Halenkovic utkala v derby se Žlutavou. Naše mužstvo bylo složeno ze starších i mladších kluků, tím se nám podařilo vytvořit kompaktní tým. Po vyrovnaném úvodu utkání se naši kluci začali pomalu prosazovat a nakonec deklasovali soupeře výsledkem 22:0. Správný kapitán ukázal cestu mladším klukům a podporoval je ve hře. Samozřejmě, jedná se o Lukáše Kociána.
Pochvalu zaslouží všichni hráči za svou bojovnost.

1. kolo   25. 8. 2013
Halenkovice - Jaroslavice
15 : 3
Kocián Lukáš 5x
Vašíček Ríša 3x
Hastík Matěj 3x
Trvaj Jaromír
Kedruš Adam
Štulíř Radim
Prokop Lukáš

   V neděli 25. 8. 2013 jsme v prvním podzimním soutěžním zápasu na domácím hřišti hostili tým Jaroslavic. K utkání nastoupilo jen jedno mužstvo, a to starší kluci. Naše sestava byla kombinovaná. Chyběli nám někteří hráči, a tak se mužstvo poskládalo ze starších i mladších kluků. Tím se nám naskytla možnost dát dokupy jak mladší, tak starší, a vytvořit kompaktní tým. Kluci se stmelili v jeden celek a vytvořili silný tým. Tím pádem náš soupeř neměl žádnou šanci. Nakonec byl výsledek 15:3 ve prospěch Halenkovic.