Diskotéka pro žáky ZŠ Halenkovice 2015 e-mail hlavní stránka zpět


text: V. Janečková
foto: P, Biebelová


   V sobotu 31. ledna 2015 se v sále KD Halenkovice po skončení karnevalu konala diskotéka pro žáky druhého stupně ZŠ Halenkovice, její součástí byla taneční soutěž tříd.

   Na diskotéku, která začala v 18:30 hod. se žáci 5. – 9. ročníku ZŠ Halenkovice sešli v hojném počtu. Nejprve vystoupila děvčata z kroužku aerobiku v Napajedlích a také Street Dance Otrokovice a děvčata se švihadly.
   Poté už následovala taneční soutěž, které se zúčastnily taneční skupiny 5., 7. a 8. třídy. Každé vystoupení bylo důkazem pilného trénování a skvělé skupinové spolupráce. Ale jak to v každé soutěži bývá, vyhrát může jen jeden.
   O šťastném výherci rozhodlo tajné hlasování, kterého se mohl zúčastnit kdokoliv z přítomných bez žádné výjimky. Vítězem letošní taneční soutěže se stala pátá třída se svou zajímavou a nápaditě vytvořenou sestavou. Děvčata vyhrála poukaz na 3000,- Kč pro svou třídu, který mohou se svými spolužáky využít jak je libo. Ani druhá a třetí místa ale neodešla s prázdnou, nýbrž se sladkou odměnou v podobě krásného a jistě i dobrého dortu.

   Po soutěži a vyhlášení již následovala volná zábava, která trvala do 21:30 hodin. Po celou dobu diskotéky byl otevřen bufet, kde se prodávaly míchané nealko drinky a malé občerstvení.

Fotogalerie z diskotéky ...zde.


Diskotéka 2015

Diskotéka 2015

Diskotéka 2015